Yükselen burcunuz aradığınız aşkı ve sevgiliyi belirliyor!

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Dine tarafından 8 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Yükselen burcunuz aradığınız aşkı ve sevgiliyi belirliyor! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Yükselen burcunuz ve sizin için doğru aşkın özellikleri...

  Aşk demek, hayat demektir. Yaşamanın anlamı demektir! Ama doğru aşkı bulmak pek kolay olmaz.

  Yükseleniniz Koç ise, seksüel açıdan sizi derinden etkileyecek ve çok tutkulu birine âşık olma ihtimaliniz yüksektir. Sevgilinizle birlikte iken kendinizi güvende hissedeceğiniz rahat ve konforlu bir ortamı tercih edersiniz.

  Yükseleniniz Boğa ise sizi her yönden geliştirecek, derinlik kazandıracak, kültürlü, özgür, ruhlu, dürüst ve tecrübeli biri size çok çekici gelecektir. Onunla rahat iletişim kuracağınız ortamlarda çok çeşitli konularda sohbet etmekten çok keyif alırsınız.

  Yükseleniniz İkizler ise, kariyerinde yükselmiş, hedefleri olan, kontrollü, ciddi biri size çok cazip gelebilir. Onunla sevgi dolu, samimi ve sıcak bir ev ortamında birlikte olmayı tercih edersiniz.

  Yükseleniniz Yengeç ise, iletişimi güçlü, sıra dışı özellikleri olan, özgürlükçü, sosyal yönü kuvvetli, zeki birine âşık olabilirsiniz. Onunla son derece lüks ve gösterişli ortamlarda buluşmaktan çok keyif alabilirsiniz.

  Yükseleniniz Aslan ise, son derece duygusal, hassas, sizi çok iyi anlayan ve sizin için her fedakârlığı yapabilecek biri size çok çekici gelecektir. Onunla birlikteyken son derece pratik ve becerikli olabilir, gösterişten uzak sade bir ortamda birlikte çalışmaktan çok keyif alabilirsiniz.

  Yükseleniniz Başak ise, seksüel açıdan dinamik, son derece atak ve cesur kimseler size çok çekici gelecektir. Onunla romantik ve zevkli ortamlarda bir araya gelebilir ve birlikte yapacağınız sosyal aktivitelerden çok keyif alabilirsiniz.

  Yükseleniniz Terazi ise, sağlık ve güzellik sizin için önemli olacaktır. Fiziği düzgün ve sağlıklı biri size çekici gelecektir. Seksüel yönden güçlü ve etkileyici biri olması da önemlidir. Onunla gizemli ve çekici bir ortamda birlikte olmaktan çok hoşlanabilirsiniz.

  Yükseleniniz Akrep ise, rahat iletişim kurabileceğiniz, pratik, sevimli, zeki ve meraklı biri size çok çekici gelecektir. Onunla birlikte yeni şeyler öğrenmekten, birlikte seyahat etmekten ve macera yaşamaktan çok keyif alabilirsiniz.

  Yükseleniniz Yay ise, sevecen, şefkatli ve size karşı çok koruyucu davranan birinden çok hoşlanabilirsiniz. Onunla birlikte iken tecrübesinden yararlanabilir, yüksek standartları olan mekânlarda, seçkin ortamlarda bulunabilirsiniz.

  Yükseleniniz Oğlak ise, eli açık, gösterişli, kendine güvenen, güçlü, cesur ve buyurgan tavırlı biri size çok çekici gelecektir. Onunla birlikte toplum içinde ve sıra dışı ortamlarda görünmekten keyif alabilir ve yeniliklerin sergilendiği, teknoloji ağırlıklı organizasyonlara katılmaktan hoşlanabilirsiniz.

  Yükseleniniz Kova ise, iletişim becerileri yüksek, titiz, dikkatli, pratik, zeki, çalışkan, gösterişi sevmeyen, hizmet etmeyi seven, mükemmeliyetçi birisinden çok hoşlanabilirsiniz. Onunla çok iyi bir empati kurmak isteyebilir, son derece romantik ve hayal gücünüzü harekete geçirecek ortamlarda, birlikte olmaktan çok keyif alabilirsiniz.

  Yükseleniniz Balık ise, son derece, ince, uyumlu, nazik, güzelliğe ve iletişime önem veren sanatkâr ruhlu birinden çok hoşlanabilir ve birlikte çok ateşli bir aşk yaşayabilirsiniz. Onunla birlikte yeni başlangıçlar yapmaktan ve heyecan duyacağınız aktiviteler içinde olmaktan çok zevk alabilirsiniz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yükselen burcunuz aradığınız Forum Tarih
Yükselen Kasabası İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 16 Nisan 2011
Yükselen Köyü Hakkında Bilgi Şarkışla Sivas Sivas Tanıtımı 21 Ocak 2011
Yükselen Burç Koç Burçlar Alemi - Astroloji 1 Ekim 2010
Yükselen Trend: UGG BOOTS Populer markalar & Moda 6 Ekim 2009
Yükselen Kremlin -kitap özeti Kitap Özetleri & E-Kitaplar 3 Eylül 2009

Bu Sayfayı Paylaş