Yönetime tam destek

'Galatasaray' forumunda Dine tarafından 26 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Yönetime tam destek konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  26 Kasım 2009, Perşembe

  [SIZE=+0][/SIZE]Yönetime tam destek


  [SIZE=+0][/SIZE]Divan'da ortalığın karışması bekleniyordu, en ufak bir gerginlik yaşanmadı. Adnan Polat'ın sözlerini ayakta alkışlayan üyeler, Sarı-Kırmızılı yönetime tam destek verdi.
  [​IMG]
  Basketboldaki Cemal Nalga skandalıyla başlayan süreçte, Okan Çevik, Koray Mincinozlu, Mert Uyguç ve Cengiz Karadağ’ın görevlerine son verilmiş, Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan istifa etmiş, son olarak da yönetici Ahmet Dedehayır görevi bıraktığını açıklamıştı. Basketbol Federasyonu tarafından verilen ağır cezalar da eklendiğinde, son derece gergin bir havada geçmesi beklenen Olağanüstü Divan Kurulu toplantısında, en ufak bir sıkıntı yaşanmadı. Galatasaray Lisesi’ndeki toplantının sohbet havasında geçtiği belirtilirken, Adnan Polat’ın konuşmalarını ayakta alkışlayan üyelerin, Sarı-Kırmızılı yönetime tam destek verdiği kaydedildi. Mart’taki kongreye kadar yönetimden istifa etmesinin istenmesinin söz konusu olmadığı vurgulandı.

  Süren: Hadise aptalca

  Toplantıdan sonra konuşan efsane başkan Faruk Süren, “Yönetimi, görevine devam etmesi bakımından destekliyoruz. Kişisel olarak yapılan hadise hepimizi çok üzmüştür. Sayın Başkan Adnan Polat da bunu ifade etti. İçeride hadiseyi öğrendik. Ahmakça, salakça bir hadise yapılmıştır Almanya’da. Ama kraldan çok kralcı olmamak lazım. Yönetimi yıpratmaya gerek yok” dedi.
  Fanatik
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş