Yönetim 'resmen' destek istedi

'Trabzonspor' forumunda Dine tarafından 15 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Yönetim 'resmen' destek istedi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Yönetim 'resmen' destek istedi


  [SIZE=+0][/SIZE]Bordo-Mavili idareciler, resmi internet sitesinden camiaya çağrı yaptı, “Güçlerimizi birleştirirsek aşamayacağımız engel yoktur” mesajını yolladı.
  [​IMG]

  [SIZE=+0][/SIZE]Trabzonspor’da yönetim Galatasaray maçı öncesinde birlik-beraberlik mesajları yolladı... Resmi internet sitesi aracılığı ile yapılan çağrıda özetle şu ifadeler kullanıldı: Genel kurulumuzun değerli üyelerinin oylarıyla göreve seçilen yönetim kurulumuz, işbaşı yaptığı günden bu yana kulübümüzün daha iyi seviyelere ulaşabilmesi adına tüm imkanlarını seferber etmiş ve bu doğrultuda bir çok önemli adım atmıştır. Öncelikle sportif anlamda yaptığımız hamleler takımın kadro değerini yükselttiği gibi, ülke genelindeki popülaritesini de arttırmıştır. Yine dönemimizde 45 milyon TL civarındaki kulüp gelirleri 60 milyon, 80 milyon TL düzeyindeki bütçe de 100 milyon TL seviyelerine yükseltilmiştir...”
  ‘Sahip çıkma’ vurgusu
  “Trabzonspor olarak güçlerimizi birleştirdiğimiz ölçüde büyük başarılara ulaşacağımız gerçeğinden hareketle, oynayacağımız zorlu Galatasaray maçı öncesinde herkesi kulübümüze destek olmaya ve değerlerimize sahip çıkmaya davet ediyoruz.”
  [​IMG]


  Kaynak:Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yönetim 'resmen' destek Forum Tarih
Yerel yönetimlerin temel görevleri nedir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Yerel yönetim birimleri halkımızın ihtiyaçlarını karşılamak için hangi görevleri yaparlar? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Yaşadığımız yerin yerel yönetim birimleri hangileridir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Yerel yönetim muhtar kamu belediye seçim ne demektir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Çevrenin korunmasında atık yönetimi uygulamasının katkıları nelerdir kısaca Doğa ve Bitkiler 13 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş