XP-AntiSpy 3.97-5 İndir

'W-X' forumunda Siraç tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  XP-AntiSpy 3.97-5 İndir konusu XP-AntiSpy 3.97-5

  Boyut : 429 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows XP

  Üretici Firma : Chriss Conel

  Tanıtım:
  Windows XP ile beraber eskiden sadece Windows NT işletim sistemi yöneticilerinin kullandıkları otomatik servisler seçeneğini masaüstü kullanıcıları da kullanabildiler. Bu servisler başlangıçta otomatik olarak çalışabilen sistem programlarıdır. Bu programlar ağ bağlantıları yönetiminden, donanım idaresine kadar oldukça çeşitli görevleri uygulamak için çalışan küçük exe ve dll dosyalarıdır.

  Ancak bilgisayara her türlü donanımı takmış ve aktif olarak çalıştıran kullanıcılar dışındaki tüm Windows XP sahiplerinin bilgisayarlarında da gereksiz birçok servis uygulaması Windows açılışında otomatik olarak çalıştırılmaktadır. Bu uygulamaların çoğu masum olarak görülmelerine karşı Güncelleme Aracındaki gibi birçok servis de bilgimiz olmadan Microsoft sunucularına bizden habersiz sistem özellikleri ve kişisel bilgilerimizi göndermektedirler.

  Aynı bir Spyware ya da Trojan olarak niteleyebileceğimiz bu Windows XP araçlarını neyseki istersek Sistem Özellikleri sekmesinden kapatabiliyoruz. Ancak birbirlerine sıkı sıkıya bağımlı olan birçok otomatik servis programını kapattıktan sonra çoğu zaman modemimiz çalışmıyor, ağa bağlanamıyoruz ya da sistemimiz hiç açılamıyor.

  İşte XP-AntiSpy programı tam da burada devreye giriyor. Bu program internete kişisel bilgilerimizi gönderebilecek şüpheli sistem servislerini bulup kapatabiliyor ve böylece sistem kararsızlığına maruz kalmadan bilgisayarımızı çok daha güvenli ve bu programlar hafızadan silindikleri için de çok daha hızlı biçimde kullanabiliyoruz.

  Bu ücretsiz araç birçok kullanıcı tarafından denenmiş ve tüm şüpheli sistem servislerini bulup kapatabildiği görülmüştür. Önerimiz Windows XP işletim sistemine sahip olan tüm kullanıcıların kişisel bilgilerini korumak için gereksiz tüm servis programlarını kapatmalarıdır. Bu program ile elle 2 saat sürecek bu işlemi 1 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz.

  Bu sürümdeki yenilikler:

  * Yenilenmiş kullanıcı arabirimi
  * Profil eklentisi
  * Çevrimiçi yardım
  * Çok çeşitli yeni özellikler
  * Tcpip.sys dosyası sürümleri ile yaşanabilen bağlantı sınırı düzeltmesi
  * Bağlantı limiti düzeltmesi
  * Birçok hata giderilmesi

  [​IMG]

  XP-AntiSpy 3.97-5
   
 2. avatar

  avatar Üye

  eline sağlık paylaşım için sağol
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - AntiSpy İndir Forum Tarih
SUPERAntiSpyware Free Edition 4.39.1002 İndir Download Yükle Güvenlik Programları 13 Haziran 2010
Ashampoo AntiSpyWare 2.10 İndir Güvenlik Programları 18 Kasım 2009
SUPERAntiSpyware Free Edition 4.30.1004 İndir Güvenlik Programları 17 Kasım 2009
SUPERAntiSpyware Professional 4.29.1004 İndir Güvenlik Programları 17 Ekim 2009
SUPERAntiSpyware Free Edition 4.29.1004 İndir Güvenlik Programları 17 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş