XING de Web Uygulamalarına Geçti

'Bilim & Teknoloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 4 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  XING de Web Uygulamalarına Geçti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Social Median'ın kurucusu Jason Goldberg'i İstanbul'da konuk eden XING, Open Social ile Facebook benzeri üçüncü parti uygulamalara kapılarını açtığını duyurdu.
  Web 2.0 dünyasının en önemli ağlarından biri olan XING, Google'ın Facebook'u alamamasının ardından başlattığı ve birçok sosyal ağın dahil olduğu Open Social platformuna katıldığını açıkladı.
  XING Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Social Median kurucusu Jason Goldberg'in sunumuyla gerçekleştirilen toplantıda, iki yeni XING uygulaması da tanıtıldı.
  Yeni Uygulamalar da Yolda
  Oldukça aktif 7,5 milyon üyeye ve 600 bine yakın paralı aboneye sahip olan XING, Open Social katılımı sayesinde bu ağda yer alan diğer sosyal siteler için hazırlanan uygulamaları çalıştırabilecek.
  Toplantıda tanıtılan iki uygulamadan XING News, bizzat iş ağı tarafından filtrelenen bir RSS beslemesi işlevi görürken, Ask XING de ağdaki profesyonellere soru sorup yanıtlar almayı çok daha kolay hale getiriyor.
  XING'in hedefinde en yakın zamanda 10 partner şirket uygulaması, ardından da planlama aşamasındaki 30 uygulama yer alıyor. Siz de profesyonel hayatınızı yönlendirmek için XING'e buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş