WORLDCARD, dünyanın en değerli on kartından biri

'Ekonomi Ve Borsa' forumunda NeslisH tarafından 12 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  WORLDCARD, dünyanın en değerli on kartından biri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yapı Kredi Worldcard'ın, dünyanın en saygın finans yayınlarından The Banker'in 2008 yılı marka değeri araştırmasında dünyanın en değerli 10 kartından biri seçildiği bildirildi.


  Yapı Kredi'den yapılan açıklamaya göre, Türkiye'den yalnızca Yapı Kredi'nin yer aldığı ilk 10'da Worldcard programının marka değeri 308 milyon dolar olarak belirlendi.


  Yapı Kredi Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Nazan Somer, Türkiye'de kredi kartı pazarının lideri olan Yapı Kredi'nin Dünya Liginde ilk 10'da yer alıyor olmasının kendileri için büyük bir gurur ve motivasyon kaynağı olduğunu söyledi. Türkiye'de kredi kartı sektöründe yeniliklerin öncüsü olduklarını ve bugüne kadar hep standartları belirlediklerinin altını çizen Somer, 20 yıldır sürdürdükleri sektör liderliğini önümüzdeki dönemde sunacakları yeni ürün ve hizmetlerle daha da perçinleyeceklerini ve bu sıralamalarda daha yukarı seviyelere gelmeyi hedeflediklerini belirtti.


  Haziran 2008 Nilson Report'a göre Yapı Kredi Worldcard ciro büyüklüklerine göre yapılan araştırmada da Avrupa'nın en büyük kart programları arasında 8. sırada yer almıştı.
  mynet

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - WORLDCARD dünyanın değerli Forum Tarih
7. sınıf sosyal çalışma kitabı ada yayınları sayfa 23 Dünyanın metni cevapları nelerdir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 21 Eylül 2017
Dünyanın kıtaları ve okyanuslarının isimleri kısaca Ülkeler Coğrafyası 30 Ocak 2017
Dünyanın en kalabalık ülkesi neresidir kısaca Ülkeler Coğrafyası 27 Ocak 2017
Dünyanın yıllık hareketinin sonuçları madde madde Uzay ve Gökyüzü 18 Ocak 2017
Dünyanın günlük hareketinin sonuçları madde madde Uzay ve Gökyüzü 18 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş