Winzip Self-Extractor 3.0 (7130)

'W-X' forumunda Siraç tarafından 15 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Winzip Self-Extractor 3.0 (7130) konusu Winzip Self-Extractor 3.0 (7130)

  Bilgisayar dünyasının program devi WinZip bu sefer de Self-Extractor adlı ek yazılımının son sürümüyle karşınızda. Self-Extractor sayesinde zip formatlı arşivlerinizi exe formatlı uygulamalara dönüştürebilirsiniz. Programın işlevi yalnızca format değişimiyle kısıtlı değil. Zip dosyalarınızı bu program aracılığı ile sanki birer kurulum sihirbazına dönüştürebilmekteyiz. Hem de yalnızca bir kaç kolay adımda.

  Bu program sayesinde oluşturduğumuz exe formatlı arşivlerimize kısa bilgilerden tutun, dilediğimiz şekilde ikonlar dahi ekleyebilmekteyiz. Yani hem kurulumun hem de kullanımın tam anlamıyla kullanıcı dostu olduğu belirtmeliyim. Az ingilizce bilen arkadaşlarım dahi programı rahatlıkla kullanabilir.

  Programımızın asıl branşı kurulum dosyası hazırlamaktan çok, var olan zip arşivli dosyaları düzenlemek ve tek bir açılabilir dosya haline getirmektir. Bazı profesyonel yazılım firmalarının dahi hala bu amaçla Self-Extractor'ı kullandıklarını görebiliriz.

  Programımızın son sürümündeki yeniliklere kısaca bakacak olursak;

  AES, 128 ve 256 bit anahtarları içeren arttırılmış güvenlik teknikleri (Yani iki bilgisayar arasındaki veri alışverişi sırasında üçüncü bir kullanıcının bilgi hırsızlığını önleyen şifreleme sistemi)

  Geliştirilmiş sıkıştırma teknolojisi,

  Daha yüksek çözünürlüklü ve daha kaliteli ikon ekleme imkanı ve dahası...

  Self-Extractor her ne kadar kullanışlı da olsa bir deneme sürümü olduğunu unutmamalısınız. Malesef 45 gün içinde kullanım limitini doldurmaktadır. Eğer ürünümüzü beğenir ve sınırsız tam sürümünü kullanmak isterseniz $49.95 karşılığında kaydolabilirsiniz.

  WinZip kalitesine güveniyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir yazılım. Özellikle ileri düzey kullanıcıların çok faydalanabileceği bir program olduğunu düşünüyorum.

  http://download.winzip.com/wzipse30.exe
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Winzip Self Extractor Forum Tarih
Winrar veya WinZip programlarında virüs uyarısı Spy ve Virüs Haberleri 26 Nisan 2010
WinZip 12.1 Build 8519 İndir W-X 21 Haziran 2009
WinZip v12.1 Pro (8497) Full Download W-X 8 Haziran 2009
WinZip 12.1 Build 8497 İndir W-X 22 Mayıs 2009
PowerArchiver 2009 11.0 Beta 1 WinZIP ve WinRAR arşivleme programlarına alternatif O-P 5 Mayıs 2009

Bu Sayfayı Paylaş