Winx Perileri’nin sihirli yolculuğunun yeni durağı Türkiye

'Tiyatro ve Skeçler' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Winx Perileri’nin sihirli yolculuğunun yeni durağı Türkiye konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sahnelendiği tüm ülkelerde büyük beğeni kazanan Winx Club Müzikali, 22 Ocak’tan itibaren yarı yıl tatili boyunca İstanbul, Ankara ve İzmir’de sahnelenecek. Bu muhteşem canlı gösteri Gişe Organizasyon ve FND Events iş birliği ile ilk kez Türk seyirciyle buluşacak.

  Sahnelendiği bütün ülkelerde büyük gişe başarısı yakalayan ve çocukların sevgilisi olan Winx Club Müzikali, Türkçe dublajlı olarak yarı yıl tatili boyunca İstanbul, Ankara ve İzmir’de sahnelenecek. Sanatseverlerin büyük ilgiyle takip ettiği gösterileri, 15 yıldır Türk seyircisiyle buluşturan Gişe Organizasyon tarafından Türkiye’ye getirilen oyun, yarı yıl tatili boyunca çocuklara Winx Club’ın sihirli dünyasına bir yolculuğa çıkartacak. Çocuklarına güzel bir karne hediyesi vererek, hep birlikte neşeli zaman geçirmek isteyen aileler için, 21 Aralık tarihine kadar “aile indirimi” avantajı devam ediyor.


  Çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgiyle izlediği bu çizgi film dizisinde, 6 sihirli Winx Club perisi vücuda gelip sahneye çıkıyor ve seyircisine unutulmaz dakikalar yaşatıyor. Salona adımlarını attıkları ilk andan itibaren kahramanlarımızın sihirli ve mutlu dünyasında dahil olan seyirciler, kendilerini Magix’e doğru unutulmaz bir yolculuk yaparken bulacaklar. Müzikal için bestelenmiş özel rock, pop ve hip hop şarkılarını söyleyen Winx karakterleri, aynı zamanda renk ve ışık efektleri, video projeksiyonları, özel efektler ve lazer gösterilerinin sansasyonel bileşiminden oluşan dans kareografisiyle de gösterilerini büyüleyici kılıyorlar.

  Müzikalde, hayatının kötü bir döneminde sihir dünyasının iyi ve kötü güçlerinin karşılaşmasına tanıklık eden Melissa’nın kaderinin ne olacağını, Winx perileri ve cesur arkadaşlarının kötü Valtor ve hain Trix’lerle girdikleri mücadeleyi kimin kazanacağı muhteşem sahne gösterileriyle anlatılıyor.

  Iginio Straffi tarafından yaratılan, yapımcılığı da İtalyan Rainbow S.P.A tarafından üstlenilen Winx Club’ın sihirli dünyası 22-28 Ocak 2010 tarihleri arasında; İstanbul TİM Maslak Show Center, 30-31 Ocak ve 1 Şubat 2010 tarihleri arasında Ankara Anadolu Gösteri Merkezi’nde, 3 Şubat 2010’da; İzmir Karşıyaka Kapalı Spor Salonu’nda sahne alacak .
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Winx Perileri’nin sihirli Forum Tarih
Winx Club Kitabı - Iginio Straffi Kitap, Resim ve Dergi 21 Kasım 2010
Hareketli Winx Avatarları - Çok Güzel Winx Avatarları MSN Avatar Cenneti 7 Kasım 2010
Winx Club 3D: Sihirli Macera Haftaya Vizyona Giriyor Sinema Dünyasından Haberler 26 Ekim 2010
Winx Club 3D Sihirli Macera 2010 Albümü Albüm Tanıtımları 12 Ekim 2010
Winx Club Kız Çocuk Çantaları Ayakkabı ve Çanta Dünyası 1 Eylül 2010

Bu Sayfayı Paylaş