Windows Vista Ultimate Tanıtım Nedir Özellikleri

'Windows Vista' forumunda UquR tarafından 28 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Windows Vista Ultimate Tanıtım Nedir Özellikleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Windows Vista Ultimate Tanıtım Nedir Özellikleri

  Çalışma hayatında gereksinim duyduğunuz güç, güvenlik ve taşınabilirlik özelliklerini ve eğlence amaçlı tüm özellikleri sunan en kapsamlı Windows Vista sürümüdür
  Bugün ve gelecek için işletmenizi tanımlayıcı seçim

  Eğlence ve üretkenlik açısından en fazlasına sahip olmak istediğinizde Windows Vista Ultimate sürümünü tercih edin. Windows Vista’nın bu sürümü gelişmiş ve iş odaklı bir altyapı, mobil üretkenlik ve ev ortamında eşsiz bir dijital eğlence deneyimini bir arada sunar.
  Windows Vista Ultimate, Windows Vista Home Premium sürümünde bulunan Windows Media Center, yüksek tanımlı video desteğiyle Windows Movie Maker ve Windows DVD Maker gibi tüm özellikleri içerir. Bunun yanı sıra, Windows Vista Business sürümünde bulunan işletme ağı, merkezi yönetim araçları ve gelişmiş sistem yedekleme gibi özellikleri de sunar. Üstelik, Windows Vista Ultimate sürümünde Windows Vista’yı tümüyle yeni bir güvenilebilirlik düzeyine taşıyan tüm yeni güvenlik ve veri koruması özellikleri de vardır.

  Ayrıca, Windows Vista Ultimate sürümü Windows Vista’daki Windows Tablet ve Dokunmatik Aygıt Teknolojisi, Windows SideShow, Windows Mobility Center ve diğer yeni ve gelişmiş hareketlilik özelliklerinin tümünü destekler.
  Bilgisayarınızın iş, seyahat ve eğlence ile ilgili tüm gereksinimlerinizi karşılamasını veya yalnızca en iyisine sahip olmak istiyorsanız, Windows Vista Ultimate kuşkusuz sizin için en uygun sürümdür.
  Not: Sisteminizde bir 64 bit işlemci varsa, Windows Vista’nın bu sürümünde işlemcinin gelişmiş tasarımından yararlanabilirsiniz.
  -Microsoft Türkiye-
  Yorum: Eğer profesyonel bilgisayar kullanıcısıysanız ve bilgisayarınızdan en iyi performansı almak istiyorsanız Windows Vista Ultimate sizin için ideal. Vista Ultimate her ne kadar çok iyi özellikler sunsa da fiyatı bayağı yüksek bu nedenle bu sürümü tercih edecekseniz yaklaşık 400 doları gözden çıkarmış olmanız gerekiyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Windows Vista Ultimate Forum Tarih
Windows Vista RPack for Xp Download Windows XP 5 Ocak 2011
Cep İçin Windows Vista Aero Nokia Theme Cep Temalar 4 Ocak 2011
Windows Vista Beta 1 Style - Vista Tema Windows Vista 23 Ekim 2010
Windows Xp ve Vista Çalıştır Komutları Windows XP 17 Ekim 2010
Indigo For Windows Vista (Vista Teması) Windows Vista 24 Eylül 2010

Bu Sayfayı Paylaş