Windows Vista Mail

'Windows Vista' forumunda DeMSaL tarafından 7 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Windows Vista Mail konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Windows vista mail Hakkında - vista mail - vistada mail


  Windows Mail Vista’da elektronik posta trafiğinin merkezi ve Outlook Express’in takipçisi. Programda bazı önemli yenilikler söz konusu.

  Windows Vista’da nihayet istenmeyen reklâm içerikli elektronik postalara karşı Önlem sağlayan standart bir işlev yer almış. Microsoft, bu yüzden yığın posta koruması için ek bir programı gereksiz görüyor. Reklâm filtresinin ne kadar güvenli çalıştığını bir testle görmek mümkün. Filtreye ilk bakışta, Outlook 2003′tekine benzer bir çalışma prensibi kullandığını görebilirsiniz. Filtre ayrıntılı bir şekilde ayarlanabiliyor.

  Dolandırıcılık koruması
  Çoğu yığın posta sinir bozucudur ancak bazıları da tehlikeli boyutlara ulaşabilir. Phishing postalarla dolandırıcılar, PC’nizdeki gizli bilgileri ele geçirmeye çalışır. Suçluların banka hesabınızı boşaltmaması için, Windows Mail uygun bir güvenlik işlevine sahip: Kimlik avı (phishing) filtresi bu tip elektronik postaları hemen Özel bir dizine aktarıyor.

  Daha düzenli posta kutusu
  Windows Mail’de Önemli mesajları değişik renklerle işaretleyebiliyorsunuz, böylece aradan günler geçse de bunları unutmuyorsunuz. Mesajlarınıza bu şekilde Öncelik atayarak gelen postalarınızı Önem derecesine göre sıralayabiliyorsunuz.

  Tartışmalara katılın
  İnternetteki tartışma forumlarında Windows Vista kullanıcıları bilgilerini paylaşıyorlar. Bu topluluklar Windows Mail’in sabit parçalarından biri. Microsoft topluluklarının yanlarındaki mavi renkli sayılar konuyla ilgili kaç tane mesajın olduğunu gösteriyor
   

 2. avatar

  avatar Üye

  eline sağlık paylaşım için teşekkürler
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Windows Vista Mail Forum Tarih
Windows Vista RPack for Xp Download Windows XP 5 Ocak 2011
Cep İçin Windows Vista Aero Nokia Theme Cep Temalar 4 Ocak 2011
Windows Vista Beta 1 Style - Vista Tema Windows Vista 23 Ekim 2010
Windows Xp ve Vista Çalıştır Komutları Windows XP 17 Ekim 2010
Indigo For Windows Vista (Vista Teması) Windows Vista 24 Eylül 2010

Bu Sayfayı Paylaş