Windows Vista Home Basic Tanıtım Resimleri Özellikleri

'Windows Vista' forumunda UquR tarafından 28 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Windows Vista Home Basic Tanıtım Resimleri Özellikleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Windows Vista Home Basic Tanıtım Resimleri Özellikleri

  Evinizde bilgisayar kullanma deneyimi için idealdir
  Evinizde bilgisayar kullanma deneyimi için idealdir

  Windows Vista Home Basic, temel bilgisayar gereksinimleri için hazırlanmış olan Windows sürümüdür. Kişisel bilgisayarınızı Internet’e gözatma, e-posta kullanma veya fotoğraf görüntüleme gibi görevler için kullanmak isterseniz, Windows Vista Home Basic size en uygun sürüm olabilir. Windows Vista Home Premium kadar fazla avantajı olmasa da, bilgisayarınızı Windows XP’ye göre daha kolay ve daha güvenli kullanmanıza yardımcı olacaktır.
  Windows Vista Home Basic ile ilgili olarak ilk fark edeceğiniz, aradığınız dosya ve programları ne kadar kolay bulabildiğinizdir. Hızlı masaüstü araması özelliği belgelerinize, e-postalarınıza, fotoğraflarınıza ve diğer dosyalarınıza bakar ve sonuçları görüntülemek istediğiniz biçimde düzene koyar. Windows Vista’daki Internet Explorer 7′nin yerleşik Web araması ile bir arada kullandığınızda, gereksinim duyduğunuz öğeleri aramak için daha az zaman harcayacak ve önem verdiğiniz etkinliklere daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

  Kötü amaçlı yazılımlara ve sahte Web sitelerine karşı otomatik savunma özellikleriyle, Windows Vista Home Basic, sizin ve ailenizin bilgisayarı güvenle kullanabilmenizi sağlar. Ayrıca, ebeveynler yerleşik denetimleri yardımıyla çocuklarının bilgisayarı korumalı ve uygun şekilde kullandıklarından emin olabilir.
  Windows Vista Home Basic, tüm veri ve ayarlarınızı eski bilgisayarınızdan yenisine kolayca aktaran özellikleriyle, yeni bilgisayarın kurulmasını hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Üstelik, kullanılan teknolojinin sisteminizi yıllar boyunca hızla ve güvenilir şekilde çalıştıracağını bilmenin rahatlığını yaşarsınız.
  Basitçe anlatmak gerekirse, Windows Vista Home Basic, evinizde bilgisayar kullanmaya yönelik temel gereksinimleri sağlar.
  Not: Sisteminizde bir 64 bit işlemci varsa, Windows Vista’nın bu sürümünde işlemcinin gelişmiş tasarımından yararlanabilirsiniz.
  -Microsoft Türkiye-
  Yorum: Eğer Vista kullandığınızı farketmek istiyorsanız Vista’nın çoğu özelliğinden mahrum bu sürümünü kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Windows Vista Home Forum Tarih
Windows Vista Home Premium tanıtım Özellikleri İncelemeler Tavsiyeler Windows Vista 28 Kasım 2008
Windows Vista RPack for Xp Download Windows XP 5 Ocak 2011
Cep İçin Windows Vista Aero Nokia Theme Cep Temalar 4 Ocak 2011
Windows Vista Beta 1 Style - Vista Tema Windows Vista 23 Ekim 2010
Windows Xp ve Vista Çalıştır Komutları Windows XP 17 Ekim 2010

Bu Sayfayı Paylaş