Windows Mobile 7'yi tanıyın!

'Windows 7' forumunda Dine tarafından 10 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Windows Mobile 7'yi tanıyın! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]


  Microsoft’un mobil işletim sistemi Windows Mobile 7, çıktı çıkacak derken ertelenip duruyor. Bu sırada WM 7 bize neler getirecek birlikte bakalım.

  Windows Mobile'ın yeni versiyonu hakkında herkesin hemfikir olduğu tek bir nokta var. O da piyasaya ne zaman geleceğinin belli olmaması. Microsoft her ne kadar, 2010 Nisan'da piyasaya süreceğiz dese de, o tarihin yine ertelenmesi kimseyi şaşırtmayacak. Eylül ayında Steve Ballmer, Venture Capital Zirvesi'nde yaptığı konuşmada, Windows Mobile 7'nin çoktan piyasaya sürülmüş olmasını dilediğini söyledi.


  [​IMG]

  Windows Mobile 7'nin muhtemel görünümü
  WM 7'nin halen piyasaya sürülememesinin sebepleri olarak ise Steve Ballmer, geliştirici kadrodaki değişikliği ve WM 7'nin daha gelişmiş bir şekilde hazırlanmak için kolların yeniden sıvanmasını gösterdi. Windows Mobile 7 ilk duyurulduğunda, mevcut Windows Mobile sürümlerine nazaran daha kolay ve çok daha iyi bir şekilde internette gezinme deneyimi yaşatacağı açıklanmıştı.
  İleriye Dönük
  Ekranı büyütüp küçültme özelliği de WM 7'de yerini alacaktı. Fakat bu özellikler Windows Mobile 6.5'te hayat bulunca, meraklı bünyelerin aklında bir soru kaldı: "Peki Windows Mobile 7 bize ne yenilikler getirecek?" Bu gerçekten de büyük merak konusu. Zira çıkışı yılan hikayesine doğru hızla ilerleyen Windows Mobile 7, kullanıcıya ne gibi yenilikler getirecek ve belki daha da merak edileni, ne zaman gelecek?


  [​IMG]

  Windows Mobile 7 arabirimi olarak sizce nasıl gözüküyor?
  Motorola CEO'su Sanjay Jhawas, Windows Mobile 7 ile ilgili beklenmedik bilgileri dünyayla paylaştığında, biraz olsun meraklar giderilmişti. Mobil işletim sisteminin 2010'a kadar piyasaya sürülmeyeceğini söyleyen Jhawas'ı, Microsoft da doğrulamıştı. 2009 Kasım'ında WM 7'nin hazır hale geleceği, fakat telefonlarda kullanılmaya başlanmasının Nisan 2010'u bulacağı söyleniyor. Microsoft tarafından da bu iddialar doğrulandı. Fakat dediğimiz gibi, kimse bir erteleme kararına daha şaşırmayacaktır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Windows Mobile 7'yi Forum Tarih
Firefox, Windows Mobile 7'ye Küstü Mozilla Hakkında Her şey 24 Mart 2010
LG Windows Mobile 7 Telefonlar Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 27 Ocak 2010
Adarian Money (Windows Mobile) 5.0 build 2490 İndir A-B 17 Kasım 2009
Windows Mobile 6.0 Diğer Tüm Programlar 9 Ekim 2009
Windows Mobile 6 Themes Cep Temalar 8 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş