Windows guruları aranıyor!

'Windows 7' forumunda Dine tarafından 25 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Windows guruları aranıyor! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Microsoft işe alacak Windows Guruları arıyor.

  Bu da nereden çıktı şimdi?: Microsoft, Windows'tan iyi anlayan "gurular" arıyor.


  [​IMG]

  Apple'ın Genius Bar'ında çalışan ve Amerika'da klasik "Nerd" olarak tabir edilen bilgisayar meraklılarına Microsoft karşılık verdi.
  Microsoft'un da kendi Windows Guru'ları olacak. Wikipedia'da bu konuyla ilgili ilginç bir bilgi aktarılmış: "Bazı Guru'lar sorgusuz sualsiz söylediklerine itaat edilmesini istiyor." Guru, alanında aşmış uzmanlara, büyük hocalara denir.
  Microsoft; Kaliforniya, New York ve Maryland'de Windows Guru'ları aradığını belirten reklamlar yayınlıyor. Beklenen yetenekler ise tahmin edilebileceği gibi: derin bir Windows bilgisi, hevesli olmak, hızlı düşünebilmek ve kısacası Windows sorunlarıyla ilgili olarak kendisine danışacak kullanıcılara hızlı ve etkili çözümler üretebilecek kapasitede olmak.
  Windows'u çok iyi bilmek?

  Windows'un mağazaları ve kafesi açılırken bu hareket oldukça anlamlı. Ancak Windows guru'larının işi, Apple "Dahi"leri kadar kolay değil. Apple bütün özellikleri önceden belirlenmiş donanım ve yazılım satıyor. Olası kombinasyonlar ve yaygın sorulan sorular kısıtlı ve belli.
  Oysa Windows'ta inanılmaz bir çeşitlilik ve özelleştirme imkanı var. Piyasada bulunan donanımların neredeyse tümü hakkında bilgi sahibi olmak, Windows'ta çıkabilecek bütün sorunları çözmek ve soruları cevaplamak gerçekten zor bir iş. Windows'tan bu derece iyi anlayan gerçek Guru'ların da hali hazırda ayakta dikilip soru cevaplamaktan daha iyi bir işe sahip olacağı düşünüldüğünde, Microsoft'un hamlesinin sonuçlarını merakla beklememek elde değil.  Bilgi için: Microsoft

  Telefon: (212) 258 59 98 pbx

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Windows guruları aranıyor Forum Tarih
Windows 7'de bilgisayar neden yavaşlar? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 11 Mart 2014
Msn Kaydol Windows MSN Diğer Paylaşımlar 18 Eylül 2012
Dosya Uzantısını Değiştirmek Windows 7 Windows 7 9 Eylül 2012
Bilgisayarın Hızını Arttırmak Windows 7 Windows 7 5 Eylül 2012
Bilgisayarın Adını Değiştirmek Windows 7 Windows 7 5 Ağustos 2012

Bu Sayfayı Paylaş