Windows 7'nin Önü Açık

'Windows 7' forumunda Dine tarafından 1 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Windows 7'nin Önü Açık konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Windows XP kullanıcıları arasında yapılan bir araştırma Windows 7'nin, Vista ile aynı kaderi paylaşmayacağını ortaya koydu.

  8000 Windows XP kullanıcısı arasında yapılan bir araştırma Microsoft'un pazarlama bölümünde çalışanların işlerinin ne kadar zor olduğunu ortaya koydu. Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu XP ile rahat olduklarını, Vista'da kendilerini etkileyen hiçbir özellik bulunmadığını belirttiler.

  [​IMG]
  Araştırmaya katılanlarda Vista'yı kullanmış olanların %62'si bu işletim sistemini hiç beğenmediklerini belirtirken, kullanmamış olanların %81'i Vista'dan nefret ettiklerini açıkladı. İnsanların alıştıkları işletim sisteminden vazgeçmelerinin ne kadar zor olduğunu ortaya koyan bu araştırmada Windows 7 için ise daha iyimser bir sonuç ortaya çıktı.

  [​IMG]
  Katılımcıların %26'ı Windows 7'yi çok beğendiklerini belirtirken, sadece %11'lik bir kısım 22 Ekim'de piyasaya çıkacak yeni işletim sisteminden nefret ettiklerini belirtti. Geri kalan kısım ise Windows 7 için olumlu görüş belirtti ve işletim sistemi piyasaya çıktığında kullanacaklarını söyledi. Bu sonuçlar Microsoft'un Vista'da yaptığı hataları tekrarlamayacağının bir göstergesi olarak algılanabilir. Windows 7'nin önünde Vista'ya oranla çok daha parlak bir gelecek olduğu kesin.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Windows 7'nin Önü Forum Tarih
Windows 7'nin yeni yeteneği ne olacak? Windows 7 20 Mart 2010
Windows 7'nin en beğendiğimiz bombaları! Windows 7 12 Mart 2010
Windows 7'nin hızı kesilmedi! Windows 7 11 Ocak 2010
Windows 7 'nin etkisi , Windows 7'nin etkisi ne kadar oldu? Windows 7 16 Aralık 2009
Windows 7'nin İç Dünyası Windows 7 13 Ağustos 2009

Bu Sayfayı Paylaş