Windows 7 xpPhone'da!

'Windows 7' forumunda Dine tarafından 16 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Windows 7 xpPhone'da! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Windows XP kaldırıyor, artık Windows 7 de var.
  xpPhone'da Windows XP var diye heyecanlananlar: Artık Windows 7 seçeneği de var!

  Gelişmelerle konu olan ve hakkında gün geçtikçe daha fazla detay açıklığa kavuşan; bir cep telefonundan çok cep bilgisayarı olan xpPhone yeni detaylarla şaşırtmayı başardı.
  Ürün 4.3, 4.8 ve 7 inçlik dokunmatik ekran seçenekleriyle satışa sunulacak. Siparişte isteyenlerin 5 megapiksel kamera da taktırabileceği bu "cep telefonu" çift SIM kart yani çift hat özelliğine de sahip.
  Ürün hakkında son ortaya çıkan detay ise, piyasaya çıktığında isteyenlerin Windows 7 yüklü olarak sipariş edebilecek olması.  Sadece Windows 7 mi? Hayır, işte diğer seçenekler.


  [​IMG]


  Ekran görüntüsünden de görülebileceği gibi, kişiye özel seçeneklerle pazarlanacak olan bu bilgisayar- cep telefonu 800 x 480 ve 1024 x 600 çözünürlükte LCD ekran seçeneklerine sahip. Ayrıca işletim sistemi listesi de geniş. Linux kurmaya niyetlenenler için Windows lisans masrafından kaçmak için bu cep telefonu MS-DOS seçeneğine de sahip.
  Windows XP, Home, Professional ve daha hızlı çalışması için Windows XP Embedded seçeneklerinin yanında Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 7 de yer alıyor. Ancak hangi Windows 7 sürümü belirtilmiyor. Windows 7 Starter Edition olabileceği gibi, 1 Ghz üstü hızda AMD işlemcisiyle pekala daha yüksek bir Windows 7 sürümünü de kaldırabilir.
  Bu cihazı bir cep tablet bilgisayarı olarak kullanmak isteyenler için 7 inçlik ekran mantıklı görünürken, kulağına götürüp de cep telefonu olarak rahat kullanmak isteyenler için 4.3 inç çok daha doğru bir seçim olacaktır. Ancak halen fiyatı belli değil.

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Windows xpPhone'da Forum Tarih
Windows 7'de bilgisayar neden yavaşlar? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 11 Mart 2014
Msn Kaydol Windows MSN Diğer Paylaşımlar 18 Eylül 2012
Dosya Uzantısını Değiştirmek Windows 7 Windows 7 9 Eylül 2012
Bilgisayarın Hızını Arttırmak Windows 7 Windows 7 5 Eylül 2012
Bilgisayarın Adını Değiştirmek Windows 7 Windows 7 5 Ağustos 2012

Bu Sayfayı Paylaş