Windows 7 Türkiye'de Satısa Basladı

'Windows 7' forumunda Mavi_Sema tarafından 23 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Windows 7 Türkiye'de Satısa Basladı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Windows 7 Türkiye'de Satısa Basladı

  Windows 7, tüm dünyayla aynı anda Türkiye'ye özel fiyattan satışa sunuldu

  [​IMG]

  Bu akşam bütün dünya ile aynı anda tanıtımı yapılan Windows 7, gelişmiş özellikleri ve yenilikçi teknolojisiyle bilgisayar kullanma alışkanlıklarını değiştirmeye aday.
  Bilişim mağazaları ve tekno marketlerde satışa sunulan Windows 7, kullanıcıların değişen ihtiyaçları doğrultusunda Home Basic, Home Premium, Professional ve Ultimate paketler olarak raflardaki yerini alıyor.

  TÜM DÜNYAYLA AYNI ANDA
  Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çağan, Windows 7'nin kullanıcıyla buluşmasının tarihi bir dönüm noktası olduğunu ifade ederek şunları söyledi: "Türkiye'deki tüketiciler bütün dünya ile aynı anda Windows 7 ile tanıştı. Windows 7'nin hayatımıza getirdiği kolaylıkları kullandığımız her geçen gün daha iyi anlayacağız. PC, mobil ve İnternet platformlarını kesintisiz bir şekilde entegre eden teknolojik altyapısıyla Windows 7, günümüz kullanıcısına yepyeni ufuklar açıyor. Windows 7, gerek bireysel kullanıcıların, gerekse kurumların verimliliğini artıracak çok sayıda teknolojiye sahip. Ağ ortamındaki bilgisayarları ve cihazları tanıyarak iletişimin merkezi olurken, kullanıcıların bilgiye ulaşmasını hızlandıran arama özellikleriyle günlük işlerin hızlı bir şekilde halledilmesini sağlayacak. Kullanıcı ihtiyaçlarına hızlı yanıt veren arayüz tasarımı, çoklu temas teknolojisi, ağdaki müzik ve video dosyalarını çalıştıran Play To özelliği, çevredeki cihazları otomatik olarak bulan ve tanımlayan Device Stage teknolojisi gibi birçok yenilik, Windows 7'yi hepimiz için yaşamsal öneme sahip bir işletim sistemi haline getiriyor."
  Windows 7 etkinlikleri kapsamında düzenlenen Deney 7 yarışmasının birincisi ise lansman gecesi yapılan tören ile kamuoyuna açıklandı. İnternet ortamında 7 gün süresince arkadaşlarından destek alarak zorlu 77 görevi tamamlayan Deney 7 birincisi Nazlı Çelebi'ye 20 bin TL'lik ödülü Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çağan sundu.
  Çelebi, "Windows 7 ve Internet Explorer 8 gibi Microsoft teknolojileri ile gerçek yaşamdaki birçok işi İnternet'te yapmak çok keyifliydi. Bana destek veren arkadaşlarıma, aileme ve Microsoft ekibine teşekkür ediyorum" dedi.

  "WINDOWS, SINIRSIZ YAŞAM"
  Tüm dünyada "Windows, Sınırsız Yaşam" sloganıyla aynı anda satışa sunulan Microsoft'un yeni nesil işletim sistemi Windows 7, bireylerin ve kurumların bilgiye ulaşmasının önündeki bütün engelleri kaldırdı. Bu çerçevede Windows 7 değişimin zirve noktasını temsil ediyor.
  Hayatı kolaylaştıran işletim sistemi Windows 7, sunduğu sayısız teknoloji ile son yılların en yenilikçi ürünleri arasında yer alıyor. Bilgisayar kullanım alışkanlıklarında çarpıcı değişimler sunan sezgisel arayüz tasarımı, hızlı sistem altyapısı, akıllı, zengin arama işlevleri ve gelişmiş güvenlik özellikleri, Windows 7'yi rakipsiz kılıyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Windows Türkiye'de Satısa Forum Tarih
Windows 7'de bilgisayar neden yavaşlar? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 11 Mart 2014
Msn Kaydol Windows MSN Diğer Paylaşımlar 18 Eylül 2012
Dosya Uzantısını Değiştirmek Windows 7 Windows 7 9 Eylül 2012
Bilgisayarın Hızını Arttırmak Windows 7 Windows 7 5 Eylül 2012
Bilgisayarın Adını Değiştirmek Windows 7 Windows 7 5 Ağustos 2012

Bu Sayfayı Paylaş