Windows 7 için "en özel" sürüm...

'Windows 7' forumunda Dine tarafından 8 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Windows 7 için "en özel" sürüm... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Windows 7 ev partisi verecek kadar medeni cesareti olanlar için gelen imzalı Ultimate sürümdeki imzanın sahibi ortaya çıktı.

  Parti verenler elbette peçete ve balon için vermedi. Esas mesele bu özel sürüm Windows 7'ye sahip olmaktı. Altın yazılı siyah bir kutuda gelen bu şık Windows 7 Ultimate, Steve Ballmer tarafından imzalanmış. Elbette dağıtılan her kutuyu tek tek imzalamamış.

  2006'daki Windows Vista'nın çıkışında da özel bir imzalı sürüm dağıtılmıştı. Bu kutulardaki imza ise Bill Gates'e aitti. Windows 7'de bunu Ballmer'ın sürdürmesi bu yüzden şaşırtıcı değil. Bill Gates kadar ünlü olmasa da, Microsoft'un patronu Ballmer da şakalarıyla oldukça ilginç bir karakter ve çok ünlü.

  Ancak parti düzenleyenlerin bu imzalı sürüm Windows 7 için ücret ödeyip ödemeyeceği bilinmiyor. Parti düzenleyenler "Herhalde Microsoft'un reklamını yaptık, bize bir Windows 7 Ultimate'i çok görmezler" şeklinde düşünüyor.


  Bilgi için: Microsoft
  Telefon: (212) 258 59 98 pbx
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Windows için özel Forum Tarih
MS, Windows 7 için özel donanımlarını tanıttı Windows 7 8 Haziran 2009
Windows Xp Için Görsel Temalar özel Seçmeler Windows Temalar & Ekran Koruyucular 29 Aralık 2008
70 Adet Windows Xp Için Vista Temaları Paketi 2009, (Özel tasarımlar bir pakette) Windows Temalar & Ekran Koruyucular 8 Kasım 2008
Windows 7 İçin Masaüstü Araçları İndir Windows 7 20 Eylül 2011
Cep İçin Windows Vista Aero Nokia Theme Cep Temalar 4 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş