Windows 7 en iyi işletim sistemi...

'Windows 7' forumunda Dine tarafından 3 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Windows 7 en iyi işletim sistemi... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Çocukları Windows XP'yi hala seviyor mu?  Microsoft CEO'su Steve Ballmer, Windows 7'nin Microsoft tarafından çıkartılan en iyi işletim sistemi olacağını söyledi. Ballmer, Windows 7'nin sadece göze çarpan önemli bir işletim sistemi olmadığını, tüketiciler ve iş yerleri için sadece çekici bir seçenek olmakla kalmayacağını belirtti. Ballmer'a göre gelmiş geçmiş en iyi Windows işletim sistemi olan Windows 7, yeni standart olacak.

  Steve Ballmer bu yeni işletim sisteminin büyük şirketlerin elektrik faturalarında çok önemli bir fark yaratacağını belirtti. Uzun vadede yapılan yatırımın karşılığının alınacağını söyledi.

  Windows 7'nin farklı yönü olarak arayüzün hızlı çalışmasını gösteren Ballmer, Vista'daki pek çok özelliğin olmadığını belirtti. Microsoft Vista'yı tanıtırken de Ballmer, daha önceki bütün Windows'lardan daha iyi olduğunu söylemişti.

  Vista'da alınan sonuçlara karşın Ballmer'ın Windows XP için de söylediği bu sözlerin, en azından Windows XP'de doğru çıktığı bir gerçek. Ballmer, Windows XP'nin çıkışında çocuklarının da bu işletim sistemini çok sevdiğini söylemişti...

  Bilgi için: Microsoft
  Telefon: (212) 258 59 98 pbx
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Windows işletim sistemi Forum Tarih
Windows işletim dosya türleri ipucları Diğer İşletim Sistemleri 9 Ağustos 2009
Windows 7'de bilgisayar neden yavaşlar? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 11 Mart 2014
Msn Kaydol Windows MSN Diğer Paylaşımlar 18 Eylül 2012
Dosya Uzantısını Değiştirmek Windows 7 Windows 7 9 Eylül 2012
Bilgisayarın Hızını Arttırmak Windows 7 Windows 7 5 Eylül 2012

Bu Sayfayı Paylaş