Windows 7 daha da renkleniyor

'Windows 7' forumunda Dine tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Windows 7 daha da renkleniyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Windows 7 masaüstü temalarla özelleşiyor.

  Windows 7 daha da renkelenecek. Microsoft Windows 7 için tema yapma imkanı sunuyor! İşte temalar...

  Microsoft, Windows 7'yi reklamcılardan gelen masaüstü temalarına açtı.
  Ducati, Infiniti, Porsche, Coca-Cola, Pepsi, ve Twentieth Century Fox gelecek ekime kadar bir pilot program altında toplandı. Bütün bu markalar kendi tarzlarını yansıttıkları Windows 7 temalerını kullanıcılar için indirmeye açacaklar.
  Microsoft, Windows 7 için kendi ürünleri olan Xbox Gears of War, Zune ve Bing için de kendi masaüstü temalarını hazırlayacak. gelecekte popüler bilgisayar oyunları için bu temalar yaygın bir şekilde bulunabilir olacak.
  Microsoft bu temaların sağlam bir sponsorluk fırsatı sunacağını ve Windows 7 pencere kenarlarına, seslere, Gadget'lara ve Internet Explorer 8 eklentilerine uzanma imkanı tanıyacağını belirtiyor. IE 8 eklentileri reklam verenlerin kendi sayfalarına da bağlantı içerebilecek.

  Microsoft'un bedavaları artıyor

  Reklama ağırlık veren Microsoft, MSN ve Windows Live üzerinde de reklam alanları açıyor. Windows temalarının kullanıcıların kendi kişiselleştirme seçeneği olarak geniş masaüstü tarzları sunacağını belirtti. Eskiden korsan olarak hayranlar tarafından hazırlanan temalar artık Windows 7'nin standart bir özelliği haline gelecek.
  Microsoft bu fikri ilk olarak bundan birkaç yıl önce değerlendirdiklerini belirtiyor. Bu yeni reklam anlayışının bir örneği de geçtiğimiz ay duyurulan Office 2010 Starter Edition olduğunu belirtti. İşlevleri kısıtlanmış bu ofis yazılımı Windows 7 kurulu PC'lerin sahiplerine temel özellikleri kullanma imkanı verecek.
  Microsoft'un ücretli ürünleri devam ederken reklamla gelir sağlayan ücretsiz sürümler de sağlaması, ücretsiz temalar üzerinde çalışması , Google'ın reklam sponsorluğunda sunulan ücretsiz alternatifleriyle rekabette, Microsoft'un elinde önemli bir karşı koz oluyor.
  Microsoft'un tema çalışmalarına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Kasım 2009

Yükleniyor...
Benzer Konular - Windows daha renkleniyor Forum Tarih
"Windows Mac'ten daha sağlam" Diğer İşletim Sistemleri 20 Nisan 2010
Windows 8 ile daha iyisi gelecek! Diğer İşletim Sistemleri 16 Şubat 2010
Windows 7 şimdi daha güzel Windows 7 25 Ocak 2010
Windows 7 DirectX 11'le daha güzel, daha hızlı... Windows 7 9 Ağustos 2009
Windows Gezginini daha hızlı getirmek Windows 7 18 Haziran 2009

Bu Sayfayı Paylaş