Windows 7 ; Bu SP1 başka SP1

'Windows 7' forumunda Dine tarafından 25 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Windows 7 ; Bu SP1 başka SP1 konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Windows 7 için SP1 geliyor ama...

  Windows 7 için ilk servis paketi geliyor ama bu paket Vista SP1 ya da XP SP1'den çok farklı olacak.

  Windows ekibinin çalışmaları devam ediyor; Windows 8 çalışmaları sürerken, Windows 7 için de güncellemeler ve yamalar hazırlanıyor.
  Windows 7 için ilk servis paketi de hazırlananlar arasında. İnternet üzerinde bu konuda dolaşan dedikodular, sızdığı iddia edilen görseller merak uyandırıyor. Windows ürün menajeri Chris Flores Windows 7 SP1 ile ilgili pek yorum yapmıyor.
  Ancak Flores, Windows 7'nin toplam kalitesinin çok sağlam olduğunu, cihazların Windows tarafından sorunsuzca tanındığını ve Windows'un sağlık ölçümlerinin de çok iyi durumda olduğunu belirtti. Service Pack 1 çıksa da kullanıcıların fark edeceği çok büyük bir fark olmayacağını aktardı.
  Service Pack 1 iş yerleri için bir sinyal değeri taşımanın ötesinde yenilik getirmeyecek gibi görünüyor. Flores, zaten otomatik güncelleştirmeler ile kullanıcıların çalışmaları aksamadan Windows'un devamlı sağlıklı tutulacağını belirtiyor.

  Windows XP ve Vista SP'leri çok farklıydı!

  Windows Vista'da durum çok farklıydı, Windows Server'ın bağlantı hızı, bütün diğer bağlantıları yavaşlatarak hızlandırıyordu. SP1 bu sorunları çözmüştü.
  Vista servis paketleri, otomatik güncelleştirmelerin getirdiği yeniliklere ve düzeltmelere benzemiyordu. İşletim sistemindeki büyük ve kritik problemleri gideriyordu.
  Bugün Windows XP'yi överken unutuyoruz ancak Windows XP SP1 de neredeyse yeni bir Windows'tu. Windows XP'deki pek çok sorun SP2 ile halledilmişti.
  Windows 7 SP1 ise daha ziyade otomatik güncelleştirmeleri kullanmayan kullanıcılar için her şeyi bir araya toplayan bir paket olacak. SP1'in diğer önemli işlevi de yeni bir Windows 7 alan kullanıcıların, o ana kadar çıkan bütün güncelleştirmelerin kurulu olduğu, kurulur kurulmaz güncel bir Windows 7'ye sahip olacak olmaları.


  Bilgi için: Microsoft
  Telefon: (212) 258 59 98 pbx
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Windows başka Forum Tarih
Windows 7'de bilgisayar neden yavaşlar? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 11 Mart 2014
Msn Kaydol Windows MSN Diğer Paylaşımlar 18 Eylül 2012
Dosya Uzantısını Değiştirmek Windows 7 Windows 7 9 Eylül 2012
Bilgisayarın Hızını Arttırmak Windows 7 Windows 7 5 Eylül 2012
Bilgisayarın Adını Değiştirmek Windows 7 Windows 7 5 Ağustos 2012

Bu Sayfayı Paylaş