Windows 7 Beta 1 Build 7000

'W-X' forumunda Siraç tarafından 12 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Windows 7 Beta 1 Build 7000 konusu
  Windows 7 Beta 1 Build 7000

  [​IMG]

  Microsoft merakla beklenen Windows 7 betasını nihayet halka açtı.

  Çoğu Windows hayranının ve meraklı testçilerin beklediği an geldi. Windows 7'nin halka açık beta sürümü yayınlandı. Build 6801 ve Build 6956 gibi Milestone sürümlerinden farklı olarak beta sürümün derleme numarası 7000.

  Milestone sürümlere nazaran fazla yenilik içermeyen fakat kaput altında sayısız ince ayar içeren Build 7000, Windows 7'nin geliştirilme sürecinde belli bir noktaya ulaştığını kanıtlıyor. Artık beta süreci halka açık olarak da başladı. Microsoft, isteyenlerin Vista halefine göz atması için kendi sunucuları üzerinden betayı indirmeye sundu. Kayıt işleminden sonra elde edeceğiniz ürün anahtarı ile beta sürümü 1 Ağustos 2009'a kadar kullanabilirsiniz.

  Beta hakkında stabil çalıştığına dair birçok izlenim olsa da altın kuralı unutmayın: Ön sürüm yazılımları denemeden önce mevcut verilerinizi farklı bir veri taşıyıcısına yedekleyin.


  İNDİR:

  Download the Windows 7 Beta

  Veya

  32 BIT VERSIYON

  64 BIT VERSIYON

  Not: 32-bit, 64-bit Nedir Bilmiyorsanız 32-bit Kısmından İndirme Yapınız. Microsoft sitesindeki aşırı yoğunluk sebebiyle hemen indirme sürecine başlayamayabilirsiniz.

  Kurulum: Vistayla aynı.Vista kurmuş olanlar sorun yaşamazlar.Kurarken kuracağınız harddiski seçiyorsunuz 1-2 işlem daha var basit sonra kuruyor tarih saat vb sorular soruyor key boş girerseniz 30 günlük deneme sürümü oluyor


  Resimler:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş