Website eXtractor 10.1 İndir

'W-X' forumunda Siraç tarafından 24 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Website eXtractor 10.1 İndir konusu Website eXtractor 10.1


  Tanıtım:
  WebSite eXtractor internet sitelerini sabit diskinize indirip ve bunları daha sonra çevrimdışı (internete bağlı olmadan) dolaşmanızı sağlayan bir programdır. Bir siteyi ziyaret ettiniz ve hoşunuza giden çeşitli bilgiler içerdiğini gördünüz, bu sayfaları tek tek açmak, incelemek ve kaydetmek epey zaman kaybına yol açabilir. WebSite eXtractor sayesinde adres satırına girmiş olduğunuz internet sitesinde bulunan tüm içeriği (resim, yazı, görüntü, ses, arşiv gibi) bilgisayarınıza indirilebilirsiniz.
  (Eğer güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz)

  Program içeriğinde çeşitli dosya uzantılarını, alan adlarını, boyutları ve diğer özelliklere göre sınıflandırma yapabileceğiniz seçenekler menüsüyle indirme alanını genişletip, daraltabilirsiniz. Program, girmiş olduğunuz adres bilgisi doğrultusunda sayfaları
  indirir. Eğer vekil sunucu kullanıyorsanız, gerekli bilgileri girdikten sonra vekil sunucu sayesinde de indirme yapabilirsiniz. İndirmiş
  olduğunuz sayfaları belirlediğiniz klasöre depolayabilirsiniz. Daha sonra bu klasör içinde yer alan siteyi internete bağlı olmadan dolaşabilir, yazı, resim, görüntü, ses ve diğer nesneleri kopyalayabilir, taşıyabilir, silebilir ve düzenleyebilirsiniz.

  Programın içinden sitelerde derin arama yaptırabilir, çeşitli dosya türlerini belirtebilir, sınırlı arama yaptırabilirsiniz (.com, .net, .uk gibi).
  Ayrıca parola korumalı siteler için de gerekli bilgileri gireceğiniz bölüm mevcuttur. Dosya süzme yoluyla metin dosya uzantıları (HTM, HTML, STM, ASP gibi), resim dosya uzantıları (GIF, JPEG, TIF, BMP gibi), program dosyaları (EXE gibi), arşiv dosyaları (ZIP, RAR, GZ gibi), ses dosyaları (MP3, WAV gibi), video dosyaları (AVI, MPG, MOV gibi), diğer türleri
  (PDF, XLS, DOC, PPT gibi) ve ayrıca kendi belirleyeceğiniz dosya türlerini indirebilir. (Bazı siteler de koruma olduğundan tüm içerik inmeyebilir.)

  Kısıtlama:
  Programın ücretsiz deneme süresi 30 gündür. Ayrıca tek oturumda en fazla 5.000 dosya indirebilir.

  Türkçe Kullanım:
  Dil dosyasını kurmadan önce program kapalı olmalıdır. İndirmiş olduğunuz RAR dosyası içinden Türkçe yamayı bir dizine çıkartıp, daha sonra bu dosyayı kopyalayıp programın kurulu olduğu C:\Program Files\WebSite eXtractor dizine yapıştırın. Programı açıp araç çubuğunda bulunan 'About > Language' den Turkish'i seçtiğinizde program Türkçe olur.

  Türkçe dil dosyasını indirmek için tıklayınız

  Bu programın Türkçe dil dosyası editör Ali K. tarafından yapılmıştır.

  Programın lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.


  Sürüm : 10.1

  Boyut : 1.26 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : InternetSoft Corporation


  [​IMG]


  Website eXtractor 10.1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Website eXtractor İndir Forum Tarih
Website eXtractor 9.85 Download W-X 4 Şubat 2009
Website Ripper Copier 3.5.4 İndir W-X 30 Mart 2010
WinHTTrack Website Copier 3.43-9C İndir W-X 1 Mart 2010
WinHTTrack Website Copier (Linux) 3.43-9C İndir Linux işletim sistemi 1 Mart 2010
WinHTTrack Website Copier Portable 3.43-9C İndir W-X 1 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş