Webroot Desktop Firewall 5.5

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 1 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Webroot Desktop Firewall 5.5 konusu Webroot Desktop Firewall 5.5

  Tanıtım:
  Webroot Desktop Firewall, bir kişisel güvenlik duvarı yazılımıdır. Bilgisayarınızı izinsiz erişimlerden korumakta olan yazılım, gelen ve giden internet trafiğini de sürekli izlemektedir. Böylece bilgisayarınıza dışarıdan yapılacak olası saldırılar engellenmektedir. Çift yönlü bir güvenlik duvarı olarak nitelendirilebilen Webroot Desktop Firewall, sizin bilgisayarınızdan denetiminiz dışında diğer bilgisayarlara veri gönderilmesinin de önüne geçebilmektedir.

  Güvenlik duvarı olmayan bir bilgisayar korsanlar için kolay bir av olur, solucanlar, uzanktan erişim sağlayan truva atları ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı korunmasız kalır. Casus yazılım engelleme aracı ve virüsten koruma yazılımı güvenlik korumasının yalnızca bir bölümünü oluşturur. O nedenle bir güvenlik duvarı kritik bir bileşendir, Webroot Desktop Firewall internet tehditlerine karşı bilgisayarınızın güvenliğini sağlar ve çevrimiçi saldırılardan mağdur olma riskinizi azaltır.

  Not : Yazılımın deneme sürümünü 30 gün süreyle kullanabilirsiniz. Bu süreden sonra yazılımı kullanabilmeniz için 29.95 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.


  Sürüm : 5.5

  Boyut : 3.31 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

  Üretici Firma : Webroot Software


  [​IMG]


  Webroot Desktop Firewall 5.5
   

Bu Sayfayı Paylaş