Webaslan.com yenİlendİ

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 1 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  Webaslan.com yenİlendİ konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Türkiye'nin en büyük kulübü olan Galatasarayımızın 1 numaralı taraftar sitesi webaslan.com yeni yıla girerken yepyeni bir görüntüye kavuştu!

  Ve webaslan.com yenilendi!.. Tartışmasız Türkiye'nin en büyük kulübü olan Galatasarayımızın 1 numaralı taraftar sitesi webaslan.com yeni yıla girerken yepyeni bir görüntüye kavuştu.
  Şanlı Galatasarayımızın şanlı renkleri "sarı-kırmızı" ile donanmış yeni sitemizde yok yok! İlk yenilik siz büyük taraftarlarımızın yorumları artık sitemizde yer alacak. Sizlerin eşsiz yorumları ile webaslan.com artık daha dinamik ve interaktif bir görünüme kavuşacak.
  Sizler sadece yorumlarınızla katkıda bulunmayacaksınız. Tribünden çekilmiş resimlerinizi, Galatasarayımız için özel hazırladığınız wallpaper'ları sitemizden kolaylıkla yükleyip webaslan.com'a desteğinizi verebileceksiniz.
  Taraftarın Sesi köşesinde ise Galatasarayımız hakkında makaleler yazarak hem sesinizi kamuoyuna duyuracak hem de taraftarlarla fikirlerinizi paylaşabileceksiniz.
  Başka hiçbir yerde bulamayacağınız içeriğimizle, canlı anlatımlarımızla, anketlerimizle ve multimedya uygulamalarımızla webaslan.com 2009'a bomba gibi giriyor.
  Şanlı Galatasarayımız Baros'lu, Kewell'lı, Lincoln'lu, Arda'lı kadrosu ile bu sezon hem UEFA Kupası'nı hem de 18. şampiyonluğu istiyor. Şanlı Galatasarayımızın bu büyük yürüyüşünü yenilenen webaslan.com'da gelin birlikte yaşayalım.
   

Bu Sayfayı Paylaş