Watermark Studio 1.0 Download

'W-X' forumunda NeslisH tarafından 19 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Watermark Studio 1.0 Download konusu Watermark Studio 1.0


  Sürüm : 1.0

  Boyut : 4.62 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : Filigran ekler

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista

  Üretici Firma : Arclab Software Technologies

  Virüs Kontrolü : Tarandı, Temiz


  Tanıtım:
  Watermark Studio resimlere filigran ekleme programıdır. Bu sayede özellikle internet ortamında paylaştığınız resimleri kendi isminiz ya da simgenizle belirginleştirebilirsiniz. Programın filigran eklemesi yanında toplu işleme özelliği de mevcut.

  Programın kullanımı da kolay. Ayrıntı ve karmaşa içinde boğulmadan, kullanıcı dostu bir arayüz ile işinizi kolay görebilirsiniz.

  Watermark Studio'yu kullanarak büyük resimlerinizi küçük resimler haline getirebilir, yeniden boyutlandırabilir ve dönüştürebilirsiniz. Program, çok bilinen JPEG, PNG, GIF, TIF, BMP, PSD dosya türleriyle çalışır.

  Programın içinden bir resim açtıktan sonra Watermark (filigran) bölümünden çeşitli filigranlar eklenebilir. Ayrıca resmin çeşitli yerlerine hazır şablon resim ya da yazılar eklenebilir. Buradan resmin boyut, parlaklık ve koyuluğunu ayarlanabilir; ayrıca bir resmi yatay ve dikey çevirebilir, 45 ve 90 derece döndürebilirsiniz.

  Ayarları yaptıktan sonra 'Output/Çıktı' konumunda resmi kaydedeceğiniz konumu, resim uzantısını, boyutu ayarlayıp, Start/Başlat tuşuna bastığınızda resminiz düzenlenmiş olur.

  Not: Önemli resimlerinize filigran eklemeden önce yedeklemenizde fayda var. Ya da kopya (ikinci nüsha resim oluşturabilirsiniz) oluşturabilirsiniz. Ayrıca programın 'Output' kısmı içinden 'Rename images/Resimleri yeniden adlandır'ı işaretleyip özgün çalışmanızı koruyabilirsiniz. Çünkü bazen yapılacak yanlış bir işlem sonucu özgün çalışmanız tekrar eski haline gelmeyebilir...

  Kısıtlama ve lisans:
  Programın bu demo sürümünde çıktı çalışmalara filigran eklenir. Tam sürüm kullanmak istiyorsanız satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 19.95$'dır.


  [​IMG]


  Watermark Studio 1.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Watermark Studio Download Forum Tarih
Arclab Watermark Studio 2.0 Indir Photoshop Programları 7 Nisan 2010
Photo Watermark Software 4.6 Indir Photoshop Programları 1 Nisan 2010
Mytoolsoft Watermark Software 2.5.1 İndir Download Yükle M-N 21 Aralık 2009
Visual Watermark 2.9.2.0 Indir U-V 19 Kasım 2009
Easy Watermark Creator 2.4 Indir E-F 18 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş