WashAndGo 2010 Indir

'W-X' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  WashAndGo 2010 Indir konusu
  WashAndGo 2010

  Boyut
  : 21.5 Mb

  Kullanım İzni
  : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama
  : 30 gün

  Dil
  : Ingilizce

  İşletim Sistemi
  : Windows XP/Vista/7

  Üretici Firma: Abelssoft

  [​IMG]

  Tanıtım:
  WashAndGo, sabit diskinizdeki ve sisteminizdeki gereksiz yer tutan dosyaları siler. Sabit diskinizi temizleyerek daha çok yer açılmasını sağlar.

  Program *.bak, *.tmp uzantılı dosyaları, 0 byte'lık dosyaları ve yanlış silinmesinden dolayı programlardan kalan gereksiz verileri siler.

  Ayrıca TEMP klasörünü silerek, daha fazla alan kazandırır. Bunun yanında sistemdeki gereksiz klasörleri, tarayıcınızın önbelleğinde bulunan klasör ve dosyaları bulup temizler.

  WashAndGo ile daha hızlı ve güvenli bir sisteme kavuşabilirsiniz.

  Sistemi analiz eder ve sabit diskinizdeki DLL dosyalarının benzer kopyalarını tespit eder.

  Boşa kullanılan disk alanını açmak için geçici klasörlerdeki dosyaları siler. Gereksiz prefetch dosyalarını kaldırır ve eski Microsoft kurulum programlarını siler.

  Bir Windows güncellemesi veya Servis Paketi kurulumu bittikten sonra gereksiz Servis Paketi dosyalarını kaldırır.

  Eksik bağlantıları veya kaldırılmış olan yazılımlara olan bağlantıları bulur ve kaldırır. Kayıt defterinde hata var mı diye kontrol eder ve yanlış girişler için düzeltmeler önerir.

  En son açılan dosyaların listesi silinir. Mevcut yazılımlar bundan etkilenmez. Denetim masanızdaki program kaldırma girişleri analiz edilir ve yanlış girişler kaldırılır.

  Tarayıcı önbelleği, çerezler ve tarayıcı geçmişi silinir (Internet Explorer, Mozilla, Netscape, Opera ve Firefox)

  Çöp kutusunu boşaltma veya yazılımı kaldırma imkanı sunar. WashAndGo tarafından boşaltılmasını istediginiz belirli klasörler ekleme imkanı sunar. Farklı arama seçeneklerini birleştirme imkanı sunar.

  Güvenlik ayarlarını değiştirir; yedeklemeleri ve silinen dosyaları geri yükler. WashAndGo’nun işleyişini değiştirmek için ayarlarda değişiklik yapmayınız.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 10 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Eğer kayıt olursanız 20 gün daha deneyip toplamda 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise 29.95€

  WashAndGo 2010
   
 2. avatar

  avatar Üye

  eline sağlık paylaşım için tşk
   

Bu Sayfayı Paylaş