Volkan Göç Kimdir - Volkan Göç Biyografisi

'Biyografi & Otobiyografi' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Volkan Göç Kimdir - Volkan Göç Biyografisi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Volkan Göç Biyografisi
  Volkan Göç Özgeçmişi
  Volkan Göç Kim
  Volkan Göç milletvekili


  Volkan GÖÇ (1981 - )

  Volkan Göç, 1981 yılında Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesinde doğdu. İlk ve Ortaokulu Demirköy’de, Liseyi yatılı olarak 1998 yılında Kırklareli’nde tamamladı. Göç, Üniversite eğitimi gördüğü İstanbul Üniversitesi’nden Orman Mühendisi unvanı ile 2003 yılında başarı ile mezun oldu.

  Göç, Küresel Çevre Fonu (GEF) ve Dünya Bankasının (WB) “GEF-II Projesinde”, proje yönetiminden teklif alarak, aynı projede bölgeye hizmet götürmek amacıyla, Proje Mühendisi olarak Demirköy’de görev yaptı.

  Çalışma süresi içerisinde, Dünya Bankasınca onaylanan 22 adet Gelir Getirici, Kırsal Kalkınma Projesi hazırlayan Göç, görevli olduğu süreler içerisinde projelerin yürütücülüğünü de üstlendi.

  Planlama, Yabancı Dil ve Kırsal Kalkınma Eğitimi almak amacıyla uzun bir süre Yurt dışında farklı ülkelerde bulunan Göç, yurt içi ve yurt dışında 9 ayrı dalda uzmanlık eğitimi aldı.

  Göç, yurt dışında kaldığı sürelerde yerinde birçok, Dünya Bankası, Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler FAO, UNICEF ve UNDP’nin Kırsal Kalkınma Projesini inceleme ve değerlendirme fırsatı buldu ve aynı zamanda bu projelerde görevler aldı.

  2008 yılında Avrupa Birliği - Sınır Ötesi İşbirliği Programı çerçevesinde Türkiye Cumhuriyeti ile Bulgaristan Cumhuriyeti arasından ortaklaşa yürütülen “Yıldız Dağlarında Biyosfer Rezervi Projesi”nde Uzman Mühendis olarak görev aldı.

  Volkan Göç, 2007 yılında ikamet ettiği Kırklareli’nin Vize İlçesinde, ticari-mesleki faaliyetlerde bulunmak amacıyla halen faaliyet gösterdiği Tescilli Serbest Ormancılık Bürosunu kurdu. Göç, bu güne kadar birçok büyük Holding, Şirket, Kamu Kurumu, Belediye, Köy Tüzel Kişilikleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Planlama, Tarım-Ormancılık-Hayvancılık, Ağaçlandırma, Madencilik ve Enerji konularında mühendislik ve müşavirlik iş ve işlemlerini başarı ile yürütmektedir.

  2009 Türkiye Yerel Seçimleri öncesinde tanıştığı ve mensubu olduğu Ak Parti’den, Vize Belediye Başkanlığı Kontenjan Adayı olarak seçime giren Göç, 2009 Yerel Seçimi sonrası, Ak Parti Genel Merkezinin Ataması ile Ak Parti Vize İlçe Yürütme Kurulu Üyesi ve Seçim İşleri Başkanlığı görevini üstlendi.

  Volkan Göç, Kırklareli Vize İlçesi’nde ikamet etmekte, bekar, yeteri düzeyde İspanyolca, İtalyanca ve ileri derece İngilizce bilmektedir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Volkan Göç Kimdir Forum Tarih
Göç Kitabı - Volkan İpek Kitap, Resim ve Dergi 16 Ocak 2011
Volkanik Depremler Nedir Volkanik Depremler Nasıl Oluşur Doğa ve Bitkiler 16 Aralık 2013
Ülkemizdeki Volkanik Göller Nelerdir Ülkeler Coğrafyası 3 Aralık 2013
Volkanik Faaliyetlerin İnsanlar Üzerindeki Etkileri Nelerdir? Seviyeli-Ciddi Konular 12 Mart 2013
Volkan Nedir Volkanlar Hakkında Bilgi Doğa ve Bitkiler 11 Mart 2013

Bu Sayfayı Paylaş