Vodafone günde 1 YTL'ye limitsiz konuşturuyor

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda Siraç tarafından 14 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Vodafone günde 1 YTL'ye limitsiz konuşturuyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Vodafone günde 1 YTL'ye limitsiz konuşturuyor

  Vodafone günde 1 YTL'ye limitsiz konuşturuyor
  Vodafone numara taşınabilirliğiyle oluşan rekabet için yeni kampanya başlattı

  [​IMG]
  Vodafone’un yeni tarifesi CepLimitsiz, faturalı Vodafone abonelerini kendi aralarında günde yalnızca 1 YTL’ye limitsiz konuşturuyor. CepLimitsiz’de ayda 30,30 YTL ödeyen aboneler, tüm Vodafone’lularla limitsiz, diğer operatörler ve sabit telefonlarla da dakikası 30,30 YKr’den konuşuyor.
  Vodafone’un numara taşınabilirliğiyle GSM sektöründe oluşan yeni rekabet ortamını, cep telefonu kullanıcılarını özgürleştirici ve limitlerin üzerini çizen tarife ve sürprizlerle karşıladığını belirten Vodafone Türkiye Bireysel İşletme Bölüm Başkanı Engin Aksoy, “Günümüzün ekonomik koşulları ve diğer operatörlerin sunduğu koşullar, tüm bireyleri günlük hayatlarında kısıtlamalara yöneltiyor. Biz bu kısıtlamaları Vodafone CepLimitsiz tarifesiyle ortadan kaldırıyoruz. CepLimitsiz’le Türkiye’de ilk kez herkes faturalı, faturasız, kurumsal veya bireysel tüm kullanıcıları günün 24 saati özgürce arayabiliyor. Abonelerimiz bu tarife ile aylık telefon faturalarını sabitleyerek limitsiz ve kendilerine uygun farklı fiyat seçeneklerini tercih ederek konuşabilecekler” dedi.
  CepLimitsiz tarifesinde aboneler, kendi iletişim şekillerine göre ek avantajlar seçerek özgürlüğün tadını daha da artırabiliyorlar. Aylık ek 6,06 YTL ödeyen CepLimitsiz aboneleri, yurtiçindeki tüm Vodafone’lulara limitsiz ve ücretsiz SMS gönderebiliyor. Yurtiçindeki tüm GSM ve sabit telefon numaralarına sınırsız ve ücretsiz SMS göndermek isteyen CepLimitsiz abonelerinin ise ayda 18,18 YTL ek ücret ödemesi yeterli.
  CepLimitsiz aboneleri aylık 12,12 YTL ek ücret ödeyerek tüm ev ve iş telefonlarını ücretsiz arayabiliyor. 6,06 YTL ek ücret ödeyenler ise diğer operatörlerle yarı fiyatına, dakikası 15,15YKr’den konuşabiliyor. CepLimitsiz’de konuşmalar 6 saniyelik periyotlarla ücretlendiriliyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Vodafone günde YTL'ye Forum Tarih
Vodafone Bilinmeyen Numara Mesajla Sorgulamak Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 18 Eylül 2012
Vodafone Bilinmeyen Numara Kime Ait Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 18 Eylül 2012
Vodafone Bilinmeyen Numara Kapatmak Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 18 Eylül 2012
Vodafone Bilinmeyen Numara Gizlemek Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 17 Eylül 2012
Vodafone Bilinmeyen Numarayı Engelleme Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 5 Eylül 2012

Bu Sayfayı Paylaş