vLite 1.1.6 Final Download

'U-V' forumunda Siraç tarafından 25 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  vLite 1.1.6 Final Download konusu vLite 1.1.6 Final Download

  Tanıtım:
  vLite (Vista Lite), Vista kurulum CD'si hazırlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe destekli bir programdır. Başlıca özellikleri; katılımsız kurulum, yama, dil dosyası ve sürücü entegrasyonu, bileşen iptali, ince ayarlar şeklindedir.

  Bu yazılım sayesinde kendi Vista kurulum CD'nizi hazırlayabilirsiniz. Üstelik Vista'nızı özelleştirme imkanına sahip olarak. Katılımsız, yani sizden lisans numarası vs. isteyen pencereler görünmeden kurulum yapabilirsiniz. Sonradan çıkan yamaları, güvenlik paketlerini, bilgisayarınızdaki donanımların sürücülerini (kurulumdan sonra her seferinde yeniden tanıtmamak için) ve dil dosyalarını CD'ye entegre edebilirsiniz. Bunun yanında sistem performansına da etki edebilecek bazı ince ayarları yapabilir ve gereksinim duymadığınız bileşenleri kaldırabilirsiniz.

  Bu şekilde hazırladığınız CD ile Vista'yı hem hızlı bir şekilde kurabilecek, hem de kurulumdan sonra sürücü tanıtma, yeni yamaları indirip kurma, ayarlar yapma, servis paketi yükleme gibi işlemlerden kurtulacaksınız.

  Tabi tüm bunları yapabilmeniz için öncelikle Vista kurulum dosyalarına ihtiyacınız vardır. Programı açtığınızda öncelikle bu dosyaların bulunduğu dizini seçiyor, daha sonra ayarlar ve özelleştirmelere geçiyorsunuz. Türkçe desteği sayesinde kullanımında zorlanmayacaksınız. Dilini Türkçe'ye çevirmek için programı açtığınızda "Language" menüsünden "Türkçe"'yi seçiniz.

  Not: Kurulum tamamlanıp programı ilk kullanım için açtığınızda "Dependencies" başlıklı bir pencere açılırsa aktif olan "Install" tuşlarına basarak bilgisayarınızda yüklü olmayan gerekli bileşenleri yüklemeniz gerekmektedir.

  Sürüm : 1.1.6 Final

  Boyut : 1.63 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows Vista

  Üretici Firma : Dino Nuhagic

  [​IMG]

  vLite 1.1.6 Final
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - vLite Final Download Forum Tarih
Kamu Maliyesi Final Soruları Cevapları Açık Öğretim AÖF 24 Şubat 2013
Final Dergisi Dershanesi Hakkında Bilgi Afyon Merkez Afyonkarahisar Tanıtımı 3 Aralık 2012
Final Dergisi Dershanesi Hakkında Bilgi Adıyaman Merkez Dersaneler 1 Aralık 2012
Final Dergisi Dershanesi Kahta Şb. Hakkında Bilgi Adıyaman Kahta Adıyaman Tanıtımı 1 Aralık 2012
Gölbaşı Özel Final Dergisi Dershanesi Hakkında Bilgi Adıyaman Gölbaşı Adıyaman Tanıtımı 1 Aralık 2012

Bu Sayfayı Paylaş