Vizyonsuz Katiller Kitabı Ahmet Bülent İlterberk

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda DeMSaL tarafından 17 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Vizyonsuz Katiller Kitabı Ahmet Bülent İlterberk konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ahmet Bülent İlterberk Vizyonsuz Katiller kitap tanıtımı - kitap özeti  Kitabın künyesi

  Vizyonsuz Katiller

  Ahmet Bülent İlterberk
  · Cinius Yayınları
  · Basım Tarihi : 08 - 2010
  · ISBN : 978-605-127-048-7
  · Sayfa Sayısı : 230
  · Etiket Fiyatı : 16.00 TL


  Kitap hakkında

  7. sanat isyan etti,
  göremediğimiz filmler birilerini boğuyor.

  Vizyona girme olanağı bulamamış, bir köşede unutulup kalmış filmler bir gün öç almaya kalkıp salon işletmecilerini, dağıtımcıları, yapımcıları boğmaya başlarsa buna kim inanır?
  İlk bakışta absürd bir film senaryosuna benzeyen bu cinayetlerde, saldırı anlarının bir tek görgü tanığı vardır: Film şeritlerinin kendisini boğmasından güçlükle kurtulabilen İrfan Avce Yatırıldığı hastanede deli olmadığını kanıtlamaya çalışırken bir yandan da kendisi kadar şanslı olmayan meslekdaşlarının teker teker kurban gitmesini çaresizce izler.
  Ama sektöre biri sahip çıkar. Tekstil mühendisi Rıza Duman, amatör bir dedektif heyecanıyla derhal olaya el koyar. Ne var ki onu, düşgücünün bile sınırlarını zorlayan bir düşman ve yaşamını allak bullak edecek bir aşk beklemektedir. Biz de romanımızın diğer kahramanları Alüminyum Etekli Kız, Gökhan, Sokabi ve ismini burada sayamayacağımız diğer kişilerle birlikte gizemli bir serüvenin içinde buluruz kendimizi. İstanbul'dan Mardinve uzanan hat üzerinde insanlığın acı, komik, romantik tüm duygularını yaşayarak unutulmaz bir finale doğru yolculuk yaparız.

  Kitap kapağı

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş