VisualRoute 2010 14.0a İndir

'U-V' forumunda Siraç tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  VisualRoute 2010 14.0a İndir konusu VisualRoute 2010 14.0a

  Boyut : 3.71 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 15 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Visualware Inc.

  Tanıtım:
  VisualRoute, bağlantı problemlerini tespit eden sanal rota yazılımıdır. VisualRoute bağlanma sorunlarını otomatik olarak analiz edebilen hızlı bir programdır. Program, siz interneti kullanırken IP paketlerinizin izlediği rotaları görüntülemekte kullanabileceğiniz bir dünya haritası sunar. VisualRoute ayrıca paraleldeki tüm IP sekmelerini (ardışıklar hariç) izleyebilmenizi sağlar ve böylece konvansiyonel Traceroute programlarından daha hızlı sonuçlar verir.

  Ayrıca yazmış olduğunuz bir web adresinin hangi sunucular üzerinde dolaşarak size ulaştığını görebilirsiniz. (Eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.)

  VisualRoute ayrıca pop-up Whois ve Loose Source Route (LSRR) bilgisini de destekler. VisualRoute Server paketinde olan ve programı merkezi bir sunucu üzerinden yüklemenizi ve sonra Java-kullanabilir bir Web tarayıcı üzerinden programa kullanıcı erişimine sahip olabilmenizi sağlayan bir özellik olan AutoWeb'i içerir. Bu sürüm İngilizce'den farklı bir dilde işletim sistemi kullananlar için DNS aramalarıyla ilgili bir hata düzeltmesi içeriyor. Ping atıp geri dönüşün nereye kadar gerçekleşebildiğini, problemin hangi bölgede ortaya çıkabildiğini görebiliyorsunuz. Programın güzel yanı, ileri seviye problemleri çözmek isteyenlere yönelik olmanın yanı sıra son kullanıcıların dikkatini çekecek tarzda olması.

  Programın tam sürümü 49.95$'dır.

  [​IMG]

  VisualRoute 2010 14.0a
   

Bu Sayfayı Paylaş