Vista'nın Saydamlığı XP'de

'Windows Vista' forumunda Siraç tarafından 1 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Vista'nın Saydamlığı XP'de konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Vista'nın Saydamlığı XP'de

  RAM'inizi ve işlemcinizi fazla yormadan, yeni işletim sistemi Vista'nın saydam ve hoş menü efektlerini XP'de de görebilirsiniz. Bunun için sizlere tavsiye edeceğimiz bu küçük programları yükleyerek masaüstünüzdeki değişimi görebilirsiniz.

  Glass 2K

  Glass 2k programı tek başına bir .exe dosyasıdır. Bu programı indirip tıkladığınızda bir menü saydamlığı ayar paneli görürsünüz. Bu panelden masaüstünüzde açtığınız pencerelerin ve simgelerin transparan ayarını yapabilir, değişik efektler yakalayabilirsiniz.

  Glass 2k'yı İndirin


  Vista CG

  Glass 2k programı ile benzer özellikler taşıyan Vista CG, ücretsiz bir makyaj aracıdır. Kullanımı da oldukça kolay olan Vista CG, pencere yapılarını saydamlaştırarak sizlere Vista işletim sisteminin büyüleyici efektlerini verebilmektedir. Zip dosyası içersindeki tüm dosyaları açın ve yeni bir klasörün içine kopyalayın. VistaCG.msstyles' e tıklayın, açılan pencere direk olarak sizin görüntü ayarlarınız olacaktır. Bundan sonrası size kalmış. Renk ve saydamlık ayarlarını göz zevkinize göre düzenleyebilir ve yeni masaüstünüzün keyfini çıkarabilirsiniz.

  Vista CG'yi İndirin
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Vista'nın Saydamlığı XP'de Forum Tarih
Vista'nın sonu geldi! Windows Vista 16 Nisan 2010
Vista'nın pabucunu dama atacak Windows Vista 5 Aralık 2008
Windows Vista'nın Bozulan Yazı Fontunu Eski Haline Getirme Windows Vista 16 Eylül 2008
Vista'nın ’kopyası’ da piyasada Windows Vista 18 Ağustos 2008

Bu Sayfayı Paylaş