VistaMizer 3.5.0.0 + ExpansionPack v1.4.0.0

'Windows Temalar & Ekran Koruyucular' forumunda Mavi_Sema tarafından 26 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  VistaMizer 3.5.0.0 + ExpansionPack v1.4.0.0 konusu
  [​IMG]


  VistaMizer 3.5.0.0 + ExpansionPack v1.4.0.0

  [​IMG]


  VistaMizer, adından da anlaşılacağı üzere bir tema programı değil, tamamen XP ve 2003 tabanlı işletim sistemlerini yeni Vista görünümüne kavuşturmak için hazırlanmış bir paket yazılımı. Temalar ile uğraşmadığı ve sistemde sürekli çalışmak zorunluluğu olmadığı için, düşük hızdaki bilgisayarlarda bile Vista'nın, en azından yeni görünümünü tüm ayrıntıları ile kullanabilmenizi sağlıyor...

  Çoğu kez, Windows XP ile gelen sıkıcı masaüstümüzden kurtulup daha değişik bir temaya sahip olmak isteriz. Ancak bunu ne yazık ki 3. parti yazılımlar ya da sistemimizi oldukça yavaşlatan harici tema eklentileri olmadan yapamıyoruz. Halihazırda Windows görünümünü yeni işletim sistemi Vista tarzında düzenleyen yazılım paketleri olsa da, çoğumuz bu yazılımlardan istediğimiz verimi almakta zorluk çekiyoruz.

  İşte VistaMizer, tam da bu durumda imdadımıza yetişiyor. Tema tarzında değil, orjinal dosyaları yedeklemek ve yerlerine XP uyumlu Vista görünümü dosyaları kopyalamak mantığıyla çalışan yazılım, gelişmiş çoklu dil desteği ve istenildiğinde hiçbir hata olmadan sistemden kaldırılabilmesi özelliği ile, Windows Vista'ya geçmeden önce yeni görünüm özelliklerini denemek isteyen kullanıcılar için adeta bir kurtarıcı rolünü, üstelik bu rolün gerçekten de hakkını vererek üstleniyor.

  VistaMizer, kendi kullandığı dosyaların Windows Update sitesi tarafından güncellenebileceğini de hesaba katarak, bu durumu analiz edebilen ve gerekli yedeklemeler ile değişiklikleri herhangi bir dil destekli Windows içinde yapabilmeniz için gerekli 3. parti yazılımları da paketine eklemiş durumda. Olası çakışmalarda ya da tercihli geriye dönüşlerde orjinal dosyalarınızı geri alabilmenizin yanında, güncellenmiş dosyalarınızı da orjinal ancak güncel halleriyle geri alabilmeniz, programın oldukça akıllıca düzenlenmiş bir özelliği bize göre.

  Ayrıntılı Özellikler :
  - Çoklu dil desteği (Türkçe de destekleniyor)
  - Windows XP, Media Center ve 2003 işletim sistemleri desteği
  - Orjinal sistem dosyalarının üzerine direkt olarak eklenmesi sayesinde kaynak tüketimini en aza indirebilme özelliği
  - Düzenlenecek dosyaları ve işletim sistemi yazılımlarını tek tek seçebilme esnekliği
  - 3. parti yazılımlar için de Vista görünümü destekleri (Windows oyunları, Internet Explorer 6 ve 7 sürümleri, Media Player 11, Microsoft Outlook ve Mail, 7-Zip, MSN, Movie Maker, NetMeeting, vb..)
  - Herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması için, henüz yükleme ekranındayken otomatik olarak sistem uyumluluğu taraması özelliği
  - Kaldırma işlemi dahilinde orjinal dosyaları tamamen geri getirebilme desteği
  - Windows güncellemelerini, gerek yedeklenmiş orjinal dosyalara, gerekse de değiştirilmiş VistaMizer dosyalarına başarıyla bütünleştirebilme desteği
  - ISO dosyası hazırlama şeklinde, geri kaldırımsız sistem dosyalarını tamamen yazabilme desteği (Bu seçenek kurulumun hemen başında karşımıza çıkıyor, ancak bu şekilde olan kurulumu biz kullanıcılarımıza önermiyoruz)
  http://rapidshare.com/files/30102395...Net-Adem15.rar

  veya

  http://hotfile.com/dl/16373863/59074...dem15.rar.html
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - VistaMizer ExpansionPack Forum Tarih
VistaMizer 3.3.0.0 İndir Windows Temalar & Ekran Koruyucular 29 Eylül 2009
VistaMizer 3.2.0.0 Windows Temalar & Ekran Koruyucular 22 Nisan 2009
VistaMizer ve Topdesk Kurulumu ( Resimli ) Resimli Program Anlatımı 5 Aralık 2008
VistaMizer 2.5.2.0 Windows Temalar & Ekran Koruyucular 1 Kasım 2008

Bu Sayfayı Paylaş