Vista ve Windows 7!

'Windows 7' forumunda Dine tarafından 23 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Vista ve Windows 7! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Google Windows 7 için acele etmiyor: Chrome ve yeni Windows'un birlikteliği nasıl olacak?  [​IMG]  Google, Chrome internet tarayıcısını Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 7'ye entegre etme planında değişiklik yaptı.
  Google'ın planı Chrome internet tarayıcıyı Microsoft'un en son işletim sistemi Windows 7'ye tamamen entegre etmekti. Google bu planları şimdilik bir kenara kaldırdı.
  Mozilla Firefox'un 3.6 sürümünün Windows 7 ile entegrasyonu haberlerini sizlerle paylaşmıştık. Görev çubuğunda yer alan özelliklerin tarayıcıda görünmesi, tarayıcının işletim sistemiyle uyumlu bir görünüş ve işlev sunması önemli adımlardı. Google'ın da Chrome internet tarayıcı için benzer planları vardı; ama şimdilik bununla uğraşmaktan vaz geçmiş gibi görünüyor. Zaten Google, Chrome işletim sistemiyle Chrome internet tarayıcıyı entegre etmeye ve pil ömrü gibi görev çubuğunda yer alan bazı klasik öğeleri tarayıcı ekranı içerisine yerleştirmeye daha büyük bir önem veriyor. Tarayıcı işletim sisteminin önemli bir parçası, ana arayüzü olacak.
  Sonuçta Chrome'un 4. sürümü Windows 7 ile çok da barışık olmayabilir. Ama barışma faslının 5. sürüme ertelendiği de konuşuluyor. Bu esnada Chrome OS üzerindeki çalışmalar devam ediyor, hatta arada sızıntılar da oluyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Vista Windows Forum Tarih
Windows Vista RPack for Xp Download Windows XP 5 Ocak 2011
Cep İçin Windows Vista Aero Nokia Theme Cep Temalar 4 Ocak 2011
Windows Vista Beta 1 Style - Vista Tema Windows Vista 23 Ekim 2010
Windows Xp ve Vista Çalıştır Komutları Windows XP 17 Ekim 2010
Indigo For Windows Vista (Vista Teması) Windows Vista 24 Eylül 2010

Bu Sayfayı Paylaş