Violet Winspear - İhtiras Bağışlanmaz

#1
Sponsorlu Bağlantılar


Julia, birkaç dakika yalnız kalabilmek, kendini yeniden toplayabilmek için düğün salonundan kaçtı.

Balkonun oymalı taş koltuğunu kavradı, iliklerine kadar ürperdiğini hissetti. Romeo Demario buraya gelmeye, elinde şampanya kadehiyle konukların arasında dolaşmaya nasıl cesaret etmişti? İtalyan modeli bej takımı, esmerliğini iyice ortaya çıkaran beyaz gömleğiyle, son derece kendine güvenen bir hali vardı. Onu bir daha görmemeyi tüm kalbiyle dilemişti. Ama o, bütün küstahlığıyla kız kardeşinin düğününe gelince derin, ilkel bir korku duymuştu.

Napolideki o unutulmaz gecede, Julia yı o gözler yakıp kavurmuştu. Gazinonun üzerindeki özel dairesine gitmek üzere onun önüsıra kırmızı halı kaplı merdivenler çıkarken vücudu ateş gibiydi. Romeo sonra kapıyı arkasından kapatıp gözlerini ona dikmiş ve aşağıdaki kumar salonundan gelen gürültü duyulmaz olmuştu.

O gecenin anısı Julia yı bir dalga gibi sardı, allak bullak olan duygularını yatıştırmak için derin bir soluk aldı. Yaşamını altüst eden bu adamı unutmak için dua etmişti. İşte, Verna güven içinde evleniyordu ve artık kendisi de kendi geleceğini düşünmek zorundaydı. Ancak, Romeo Demarionun doğrudan sorumlu olduğu, belirsiz ve korkutucu bir gelecekti bu.
 

Üst