Video kesme programı

'Diğer Programlar' forumunda Asi_isyankar tarafından 6 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. Video kesme programı konusu
  Video kesme programı bedava indir
  Video kesme programı
  Video parçalama programı

  [​IMG] Super Video Splitter video dosyaları üzerinde parçalama, kesme ve ayarlama işlemleri yapabileceğiniz bir video düzenleme yazılımıdır. Büyük boyutlu AVI/DivX, MPEGI/II, VOB, DAT, WMV, ASF biçimli video dosyalarını küçük parçalar halinde bölebilen yazılım sahip olduğu dahili video oynatma aracı ile size yapacağınız işlemlerde büyük kolaylık sağlamaktadır. Asıl işlevi video parçalama olan yazılımla desteklenen video biçimleri üzerinde kesme ve çeşitli ayarlama işlemleri de yapabilmeniz mümkündür. Farklı parçalama modlarına sahip olan yazılımla ister mevcut videonuzu çeşitli sayılarda bölebilirsiniz, isterseniz de saniye-dakika ayarı yaparak süreli bölme işlemi yapabilirsiniz. Video dosyalarının frame rate yani saniye başına görüntü yenileme oranını, videolar üzerindeki seslerin kalitesini, AVI biçimli videoların sıkıştırılma ayarını hatta çözünürlük değerlerini ayarlayabilirsiniz.
  Video parçalama programı genel özellikleri
  # AVI, DivX, MPEG-4 dosyalarını parçalama desteği.
  # MPEG-1, MPEG-2 dosyalarını parçalama desteği.
  # ASF, WMV, WMA dosyalarını parçalama desteği.
  # 2GB'den büyük video dosyaları üzerinde dahi işlem yapabilme.
  # Hiçbir kalite kaybı olmadan çok hızlı işlem yapabilme.
  # Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olma.

  Yazılımın Kullanımı
  # Yazılımla öncelikle üzerinde işlem yapacağınız video dosyasını sağ üst köşede bulunan "Kaynak Dosyası"(Source File) bölümünden seçiyorsunuz.
  # Ardından işlem sonunda dosyanızın kaydedileceği alanı belirlemek üzere "Kayıt Dizini"(Save Directory) alanından uygun klasörünüzü belirliyorsunuz.
  # "Parçalama Modu"(Splitting Mode) bölümünde çeşitli sayılarda mı yoksa saniye/dakika ayarlama biçiminde mi parçalama yapacağınızı seçmeniz gerekiyor. İsterseniz ikisini de seçmeyip tek bir bölüm üzerinde kesme işlemi yapabileceğiniz ilk seçeneği de işaretleyebilirsiniz.
  # "Dosya Çıktı Biçimi"(Output File Format) alanında ise mevcut video dosyalarınızın hangi dosya biçimiyle kaydedileceğini her biçime özel ayarlamalarını da yaparak seçiyorsunuz.
  # Kendi tercihinize göre de "Dosya Çıktı Boyutu"(Output File Size) alanında video çözünürlük değerlerini seçme şansınız da bulunmaktadır.

  Yazılımla Klip Oluşturma
  Yukarıda da bahsedildiği üzere dahili bir video oynatma aracına sahip olan yazılımla istediğiniz alanlarını işaretleyerek izlemekte olduğunuz bir videodan klip oluşturabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için öncelikle üzerinde işlem yapmak istediğiniz dosyayı yazılımın ana menüsündeki "Dosya"(File)> "Dosya Aç"(Open File) yolu ile seçiyorsunuz. Kendiliğinden oynatılmaya başlanan videoda "Başlangıç Noktasını İşaretle"(Mark Start Point) ve "Bitiş Noktasını İşaretle"(Mark End Point" butonlarını kullanarak istediğiniz noktalarını belirliyorsunuz. Geriye yapmanız gereken tek şey "Temizle"(Clear) butonuna basmak kalıyor.

  video kesme programı

  Sürüm :
  4.5.0
  Üretici firma :
  Witcobber Software
  İşletim sistemi :
  Windows 98/Me/NT/2000/XP
  Kullanım izni :
  Shareware
  Eklenme tarihi :
  05/17/2004
  Dil :
  ingilizce
  Boyut :
  1.76 MB

  [​IMG]


  programı bedava indir
  download free
  Programı indir

   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Video kesme programı Forum Tarih
Cut Assistant Ücretsiz Video Kesme Programı C-D 22 Eylül 2010
Video Kesme ve Birleştirme, Hızlı, Kaliteli, Ücretsiz VirtualDub Programı ile Resimli Program Anlatımı 16 Ekim 2008
Total Video Converter ile Video Kesme Resimli Program Anlatımı 10 Mart 2010
Sony Cinescore İle Video Kesme,Bölme,Videodan Ses-Görüntü Alma İndir Diğer Programlar 7 Nisan 2009
smart movie video kesme flash anlatım Flash Gösteriler 27 Mart 2009

Bu Sayfayı Paylaş