VIA Hyperion Pro 5.22A (VIA Anakart Driver)

'Anakart Sürücüleri' forumunda Siraç tarafından 5 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  VIA Hyperion Pro 5.22A (VIA Anakart Driver) konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  VIA Hyperion Pro 5.22A (VIA Anakart Driver)

  [​IMG]


  VIA Hyperion Pro sürücü paketi tüm VIA anakartlarını destekliyor. İçinde IDE Busmaster, VIA AGP Driver, IRQ Routing Driver, ve VIA INF Driver var. Stabilite, daha yüksek performans için yükleyebilirsiniz. VIA yonga setlerine sahip anakartlar için sistem sürücülerini içerir Bu paket işletim sistemine yonga setini nasıl düzenlemesi gerektiği konusunda bilgi veren INF dosyaların , çeşitli sürücü ve araçları kurar. VIA sürücü paketleri başlıca INF, AGP, V-RAID,
  RAID Tools, PATA/SATA IDE sürücüleri ve IDE Filter bileşenlerinden oluşuyor.

  Via anakartlar için kullanılan bu servis paketi ile tüm sürücüler güncellediğinde %30 ‘luk bir performans artışı gözleniyor. Bu sürümde AGP Gart destegive anakart inf dosyaları güncellenmiştir. Böylece hem sistem özellikleri sekmesindeki tüm donanım bilgileriniz güncellenerek standart donanımlar olarak değil gerçek donanım isimlerinizle gösterilecek, hem de donanımlarınızın gerçek performanslarından tam olarak yararlanabileceksiniz.

  VIA Chipsetli anakart kullanıyosanız pc niz için mükemmel bir performans arttırıcı ayrca bu programla oyun,program,işlemci ve ram kullanımı konusunda yüksek performans artışın da sunar?bu program pcnizi ilk aldığınz gün'ki performansına döndürebilir.VIA chipsetli bütün anakartlar kullanabilir. Bu programı bende kullanıyorum ve pc imde meydana gelen tüm aksaklıklaı giderdi tavsiye ederim. Ayrca anakartınızı optimize ederek daha verimli çalışmasını sağlamaktadır. Aşşagıdaki ingilizce listede çeşitli modellere göre bileşenler sıralanmıştır.


   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hyperion (VIA Anakart Forum Tarih
VIA Hyperion Pro 5.15a (VIA Anakartları İçin) Ekran Kartı Sürücüleri 7 Mayıs 2009

Bu Sayfayı Paylaş