Vertu Constellation Pure.

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda Siraç tarafından 24 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Vertu Constellation Pure. konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Vertu Constellation Pure.

  Sosyete'nin cep telefonu

  [​IMG]

  Vertu Constellation Pure.

  Daha ziyade dünya sosyetesine hitap eden, sınırlı üretim, premium telefonlarıyla tanıdığımız Vertu, yeni serisinin duyurusunu yaptı.

  İlk olarak 2006 senesinde tanıştığımız Constellation serisine devam eden Vertu, bu modellerini de Constellation Pure olarak isimlendirdi. Çelik, seramik ve deri karışımından meydana gelen siyah ve beyaz renkteki modellerin en önemli özelliği ise, uzun süreli kullanım sonucunda oluşan kirlenme ve/veya renk kayıplarını önlemeye yönelik 2 yılllık bir araştırma faaliyetinin sonucunda ortaya çıkmış olmaları. Biörnek renk tasarımına sahip modellerde bu bağlamda eskime ve renk yitmesi gibi sorunlar bertaraf edilmiş.
  [​IMG]
  208×208 piksel çözünürlüğünde, safir camdan yapılma ekranıyla aynen diğer Vertu modelleri gibi son derece şık bir görünüm arzeden telefonun bir diğer özelliği ise dünyada sadece 2500 kişinin cebini süsleyebilecek olması. Yakında piyasaya sunulması beklenen telefonun kesin fiyatlandırması henüz bilinmemekle beraber tek emin olabileceğimiz şey, selefinin 6500€'luk etiketinden kesinlikle aşağıda kalmayacağı.​

   

Bu Sayfayı Paylaş