Venüs’ün Balık burcunda olması sizi nasıl etkileyecek?

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Dine tarafından 18 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Venüs’ün Balık burcunda olması sizi nasıl etkileyecek? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Venüs’ün Balık burcunda olması sizi nasıl etkileyecek?


  [​IMG]
  11 Şubat’ta Balık burcuna geçen Venüs, 7 Mart’a kadar bu burçta hareketine devam ediyor...

  Bu da ay boyunca ilişkilerde anlayış, fedakârlık, romantizm ve hassas duygular ön plana çıkacak demektir.

  Astrolojide Venüs, aşkı, aşık olmayı, ikili ilişkileri, güzelliği, karşı cinse ve diğer insanlara yaklaşım tarzını anlatırken, dostlukları, artistik yetenekleri, güzelliği, sanatsal etkinlikleri, evliliği ve ortaklıkları da temsil eder.

  Dişi özellikler taşıyan Venüs aynı zamanda finans dünyasıyla da ilişkilidir. Venüs güçlü olduğu Balık burcunda hareket ederken bu özelliklerini Balık’tan aldığı etkilerle yansıtacaktır. Bu da ay boyunca ilişkilerde anlayış, fedakârlık, romantizm ve hassas duygular ön plana çıkacak demektir. Öte yandan yardımseverlik ve toplumsal duyarlılık artabilir. Başkalarına karşı daha anlayışlı ve fedakârca davranışlar dikkat çekebilir. Hayal gücünü hareketlendiren gelişmeler ortaya çıkabilir, yaratıcılık ve sanatsal faaliyetler önem kazanabilir.

  15–18 Şubat tarihleri arasında Jüpiter’le birleşen Venüs, çok olumlu gelişmeleri ve büyük fırsatları işaret ediyor. Dostluk, sevgi, barış, bolluk ve bereket konusunda evrenin sunduğu bu fırsatları kaçırmamak gerekiyor.

  2 – 6 Mart arasında ise beklenmedik gelişmelere ve sürprizlere hazırlıklı olmalıyız. Gelişmeler ani ve şaşırtıcı olabilir. İlişkilerde sürpriz birleşmeler veya ayrılıklar görülebilir. Para konularında beklenmedik kazançlar veya kayıplar söz konusu.

  Bu gelişmelerden en olumlu etkilenecek burçlar Balık, Yengeç, Akrep, Boğa ve Oğlak olacak. Başak burcu da şanslı fakat çok fazla sorgulama yaparsa şansını kaybedebilir.

  Yay ve İkizler sert etkileniyorlar. Özellikle ilişkiler ve para konularında meseleleri gereksiz yere büyütüp aslında kazanç sağlayabilecekken, kayıplarla karşılaşabilirler.

  Venüs burcunuzu nasıl etkileyecek?

  KOÇ: Geçmişle ilgili ilişkilerinizi hatırlatan olaylar veya kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bunu çözümlemek ve şansa dönüştürmek sizin elinizde.

  BOĞA: Sosyal hayatınızın hareketleneceği bir dönem. İlişkileriniz ve geleceğe yönelik umutlarınız artıyor.

  İKİZLER: İşinizi, geleceğe yönelik hedeflerinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konularda gelişmeler hareketli olacak. Fırsatları fark etmeli ve değerlendirmeye çalışmalısınız.

  YENGEÇ: Yurt dışı bağlantılı konular, eğitim, seyahat ve hukuksal alanlarda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi keşfetmeye ve ruhsal alanlarda gelişmeye açıksınız.

  ASLAN: Başkalarından beklediğiniz destekler geliyor. Bu konuda fazla sorgulayıcı olmayın ve kendinizi gelişmelere bırakın.

  BAŞAK: İlişkilerinizi ilgilendiren konularda pek çok fırsatla karşılaşacaksınız. Evlenebilir veya yeni bir ortaklık kurabilirsiniz.

  TERAZİ: Günlük hayatınızı sürdürürken çeşitli fırsatlar karşınıza çıkabilir. Veya mevcut işyerinizi büyütebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

  AKREP: Hayatınıza yeni biri girebilir ve çok romantik bir aşkın içinde kendinizi bulabilirsiniz. Veya eski ilişkiniz çok daha sıcak bir hal alabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için de iyi bir dönem. Yaşam enerjiniz ve yaratıcılığınız artıyor.

  YAY: Evinizi ve aile hayatınızı ilgilendiren konularda iyi ilişkiler kurmak ve barışçı çözümlere ulaşmak açısından olumlu bir dönem. Bir ev sahibi olmayı düşünebilir veya evinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz.

  OĞLAK: Yakın çevreniz ve akrabalarınızla ilişkilerinizi geliştirmek için çok olumlu bir dönem. Çok yakın ve son derece sıcak ilişkiler kurabilir ve onların desteğini alabilirsiniz. Onları mutlu görmek sizi de mutlu edecek.

  KOVA: Maddi konularda yeni fırsatlarla karşılaşabilir ve birikimlerinizi büyütebilirsiniz. Ama bu arada harcamalarınız da artabilir. Dikkatli olun.

  BALIK: Kendinizi çok iyi, hissedeceğiniz bir dönem. Güven duygunuz artıyor. Başkalarının dikkatini üstünüzde hissedecek ve her konuda şansınızı hissedeceksiniz. Destek görecek ve sevildiğinizi hissedeceksiniz. Şansınızı iyi kullanmalısınız.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Venüs’ün Balık burcunda Forum Tarih
Türkiye'nin en kalabalık şehri neresidir kısaca Türkiye Kültür Ve Tanıtımı 18 Şubat 2017
2017 Balıkesir nüfusu Balıkesir Tanıtımı 31 Ocak 2017
Dünyanın en kalabalık ülkesi neresidir kısaca Ülkeler Coğrafyası 27 Ocak 2017
Balıkçılığın ülke ekonomisine katklıları maddeler halinde kısaca Eğitim Bilgileri 26 Ocak 2017
Komşuluk ve akrabalık ilişkileri nasıl olmalı kısaca Seviyeli-Ciddi Konular 18 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş