Veksan Aydınlatma - Skylight

'Dekorasyon' forumunda Fatma tarafından 29 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Veksan Aydınlatma - Skylight konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]
  Günümüz iş dünyasının yoğun iş adamları, doğayla baş başa kalma ihtiyacı hissedenler , kapalı mekanlarda çalışanlar veya mekanlarda istedikleri sakin atmosferi yaratmak isteyen proje sahipleri için Skylight, tüm detayları çözülmüş, montajı özel ustalık gerektirmeyen bir aydınlatma sistemi. Gökyüzüne açılan, büyüklüğü isteğe bağlı olarak değişen, bir bakıma geniş bir pencere olan bu armatürlerle mekanlara, bazen ulu ağaçların beraberinde engin bir gökyüzü, bazen kalabalık palmiyelerin beraberinde güneşli bir pasifik atmosferi, bazen de neşeli bulutların uçtuğu pırıl pırıl mavi bir gökyüzünü getirmek mümkün.
  [​IMG]
  Skylight ve Projeler
  Skylight, günün her saati veya kullanıcının moduna göre dim edilerek daha parlak veya daha az ışık sunan bir gökyüzünü de sağlayabiliyor. Ofislerin daha sakin bölgeleri, salonlar, özel zamanların değerlendirildiği mekanlar, hastaneler, oteller ve restoranlar için ideal bir çözüm.
  Tasarım
  Sistem, üstün teknik ve aydınlatma konforuna sahip.14W T5 (T16) lambalar ile yüksek geçirgenlikli doğal gökyüzü imgesi içeren opal akrilik yapıda bir ışık dağıtıcısından oluşuyor. Bağımsız veya bir arada kullanılabilen özel imgeli bu armatürle, T25 profilli taş yünü veya alçı asma tavanlara monte edilebildiği gibi clip-in tavanlar için seçenekler de Veksan Aydınlatma tarafından sunuluyor.
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş