Vehbi Günaştı İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Vehbi Günaştı İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Vehbi Günaştı İlköğretim Okulu Hakkında - Vehbi Günaştı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Vehbi Günaştı İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Vehbi Günaştı İlköğretim Okulu Resimleri


  [​IMG]


  Vehbi Günaştı İlköğretim Okulu Tekirdağ Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Vehbi Günaştı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Vehbi Günaştı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Vehbi Günaştı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Vehbi Günaştı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TEKİRDAĞ / ÇORLU
  Adı: VEHBİ GÜNAŞTI İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: ŞEYHSİNAN MAH. GÜNEYCAD. NO-50

  Telefon Numarası: 2826529345
  Faks Numarası: 2826534300


  OKULUMUZUN TARİHÇESİ:

  Okulumuz Tekirdağ İli Çorlu İlçesi Şeyh Sinan Mahallesi Namazgah Mevki 30/3 Pafta 1017 ada ve 3 Parsel No’da 4000 metre kare yüzölçümlük bir alanda kurulmuştur. 1993 yılında Mimar Sinan İlköğretim Okulu olarak 12 derslikle eğitim-öğretime açılmıştır. İlk açıldığında Cezzar Mustafa Ersin İlköğretim Okulu’ndan 5 sınıfın buraya gönderilmesi ile faaliyete başlamıştır. Daha sonraki yıllarda öğrenci sayısının hızla artması ile 8 yıllık yapıya kavuşturulmuştur.

  Zaman içerisinde okulumuz öğrenci mevcudu hızla artarak 1100 öğrenciye ulaşmış ve mevcut derslikler yetersiz kalmıştır. 2006 yılında hayırsever iş adamı Vehbi GÜNAŞTI tarafından 15 derslikli bir bina yaptırılmış ve okulumuzun adı 22.02.2006 tarih ve 9 no’lu İl Milli Eğitim komisyonu kararı ile ismi “VEHBİ GÜNAŞTI İLKÖĞRETİM OKULU” olarak değiştirilmiştir.

  Okulumuzda okul müdürü, 2 müdür yardımcısı, 1 kadrolu,3 sigortalı hizmetli, 1 güvenlik görevlisi, 1 ücretli memur, 4 okul öncesi öğretmeni, 20 sınıf öğretmeni ve 19 branş öğretmeni olmak üzere 52 personel görev yapmaktadır. Halen 34 dersliğimiz, 1 teknoloji tasarım odası, 1 görsel sanatlar odası, fen laboratuarımız, spor salonu ve konferans salonunda eğitim öğretime devam edilmektedir.


  MİSYONUMUZ

  Ülke ve çevre ihtiyaçlarını en üst düzeyde etkili bir biçimde belirleyerek,çalışanların gereksinimlerini karşılayarak, temel alt yapının hazırlanıp, kalite gelişimini sağlayan ortamın oluşturulması.


  VİZYONUMUZ

  Çağdaş, laik, modern bir ülkenin oluşturulması adına; çevresine ve ülkesine hizmet veren, sorumluluğu üstlenen bir kuruluş olmak.  [​IMG]

  [​IMG]


  Detaylı Bilgi için Tıklayınız

  webrehberi.biz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Vehbi Günaştı İlköğretim Forum Tarih
M.Vehbi Bolak İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Balıkesir Balıkesir Tanıtımı 16 Haziran 2012
Gazi A.Vehbi Bakırlıoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Akhisar Manisa Manisa Tanıtımı 29 Aralık 2011
Vehbi Dinçerler İlköğretim Okulu Bilgileri Mamak Ankara Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 1 Aralık 2011
Şehit Vehbi Demir İlköğretim Okulu Bilgileri Banaz Uşak Uşak Tanıtımı 18 Haziran 2011
Abdullah Vehbi Uğur Kimdir - Abdullah Vehbi Uğur Biyografisi Biyografi & Otobiyografi 6 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş