Varsa yoksa Necip Uysal!

'Beşiktaş' forumunda YıLMaZ tarafından 22 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. YıLMaZ

  YıLMaZ Üye

  Varsa yoksa Necip Uysal! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Varsa yoksa Necip Uysal!


  Antalya'daki hazırlık kampındaki performansıyla göz kamaştıran genç oyuncu için teknik direktör Mustafa Denizli araya girdi, Necip 19 Yaşaltı Milli Takımı'ndan affını istedi ve takımda kaldı
  [​IMG]
  Takımdaki oyuncuların formsuzluğundan yakınan teknik direktör Mustafa Denizli, genç oyuncusu Necip Uysal’a sarıldı. Yükselen performansıyla göz dolduran ve taraftarların sevgilisi haline gelen 18 yaşındaki genç futbolcu, 19 Yaşaltı Milli Takımı’na çağırılmıştı. Ancak Denizli duruma el koydu ve aynı zamanda yakın arkadaşı olan TFF Başkanı Mahmut Özgener’i telefonla arayıp, öğrencisinin affını istedi. Özgener’in de anlayışlı tutumu sonrasında Necip takımda kaldı. Öte yandan altyapı sorumlusu Gökhan Keskin, Necip’e övgüler yağdırdı.

  Öve öve bitiremediler
  Keskin, “17 yaşında altyapıdan gelip, A takıma çıkan biri olarak bunu en iyi ben bilirim. Bazı oyuncular vardır, sizden çok daha yeteneklidir. Fakat ailesi, çevresi ve altyapısı yetersiz olduğu için bunu gösteremez. ‘Büyümüş de küçülmüş’ derler ya, Necip işte o olgunlukta bir çocuk. Çok başarılı olabilecek bir yetenek ve sağlam karakteri var. Altyapının da gururu kaynaklarından birisi” diye konuştu.

  Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş