Vanquish Oyunu PS3

'Ps2 Ps3 Ve Tüm Oyun Konsolları' forumunda SeLeN tarafından 17 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Vanquish Oyunu PS3 konusu Vanquish Oyunu - Vanquish resimleri - Vanquish oyun hakkında


  [​IMG]

  Platinum Games Bayonetta gibi başarılı bir oyunla büyük prestij kazandı, ama çok iyi olmayan PS3 uyarlaması Playstation kullanıcılarının stüdyonun yeni oyunu Vanquish'e temkinli yaklaşmasına neden olabilir. Herkes gibi Platinum da bunun farkında ve böyle bir tepkiyle karşılaşmamak için gereken önlemleri almış görünüyor. Zira 1Up'ın haberine göre göre Vanquish için öncelikli platform PS3 olacak.

  Sega ve Platinum oyunu geçen hafta Tokyo'da tanıttığında herkes oyunu Playstation 3'te çalışırken görmüştü. Bu durum PS3'ün öncelikli platform olduğu düşüncesini güçlendiriyor. Oyunu yönetmeni Shinji Mikami de bu doğrultuda bir açıklama yaptı:

  "Oyunu PS3'te geliştiriyoruz. Şüphesiz her konsolun kendine özgü gereksinimleri ve sınırlamaları var, ama eğer PS3'te yeterince iyi bir sunum gerçekleştirebilirsek iyi bir başlangıç yapmış olacağız."

  Mikami aslında ilk etapta geliştirme çalışmalarının PC'de başladığı, ama kısa sürede PS3'e kaydığını da belirtti. Şu aşamada PC versiyonunun çıkıp çıkmayacağı bile belli değil ve Platinum'un şu an için odaklandığı platformlar PS3 ve Xbox 360. Neticede PS3 kullanıcıları olarak kötü bir portla karşılaşmayacak olmaktan ötürü sevinçliyiz. Çünkü bu oyun gerçekten iyi görünüyor.01 Kasım 2010 çıkış tarihi


   

Bu Sayfayı Paylaş