Vakıfbank İlköğretim Okulu Bilgileri Nazilli Aydın

'Aydın Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 9 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Vakıfbank İlköğretim Okulu Bilgileri Nazilli Aydın konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Vakıfbank İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Nazilli'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Vakıfbank İlköğretim Okulu Resimleri - Vakıfbank İlköğretim Okulu Hakkında  [​IMG]


  VakIfbank ilköğretim okulu

  Okulumuzun çok eskilere dayanan bir tarihçesi yoktur. 2000 yılından önce Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu olarak hizmet vermekte iken Vakıfbank’ın yardımları ile aynı yıl şimdiki bulunduğu yere inşa edilmiş ve son şeklini almıştır. Okulumuz 3 katlı olup, her sınıfın 2 şer şubesi vardır. 500 öğrenci kapasitesindedir. Okulumuzda bilgisayar sınıfı, fen ve teknoloji sınıfları gibi yenilikleri takip eden sınıflar mevcuttur.

  Okulumuzdan her yıl en az on öğrenci SBS sınavları ile çeşitli okullara yerleşmektedir. Bizlerin amacı bu sayıyı daha yükseklere çıkartmaktır. Çalışmalarımız daima bu yöndedir. Hedefimiz bu yönde olduktan sonra öğrencilerimizin SBS sınavlarında başarılı olmaması için hiç bir neden yoktur.

  Okulumuz geçen yıllarda ilçemizde yapılan bilim, kültür ve spor yarışmalarına katılmıştır. Hepsinden de iyi yönde adından bahsettirmiştir.
  [​IMG]


  Vizyonumuz:

  "Bilgi çağının gerektirdiği özellikleri taşıyan ve uygulayabilen bireyler yetiştiren,sosyal ve kültürel alanlarda gelişmiş, örnek ve önder bir eğitim öğretim kurumu olmaktır."

  Misyonumuz:

  "Atatürkçü düşünce sistemini benimsemiş, vatan ve millet sevgisiyle dolu, bilgi çağının gereklerine ve teknolojik gelişmelere uyum sağlayan, ruh ve bedence sağlıklı,kendisiyle ve toplumuyla barışık, öğrenmeyi ilke edinmiş başarılı bireyler yetiştirmektir."  Vakıfbank İlköğretim Okulu Aydın Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Vakıfbank İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Vakıfbank İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Vakıfbank İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Vakıfbank İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: AYDIN / NAZİLLİ

  Adı: VAKIFBANK İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: YEŞİLMAH. 803SOKNO:4

  Telefon Numarası: 2563131215

  Faks Numarası:Bilgi Yok

  E-mail Adresi :vakifbankioo09@hotmail.com 819802@meb.k12.tr


  Web Adresi:Vakıfbank İlköğretim Okulu  [​IMG]


  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Vakıfbank İlköğretim Okulu Forum Tarih
T.C Bitlis Valiliği Vakıfbank İlköğretim Okulu Bilgileri Ahlat Bitlis Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 22 Ağustos 2012
Vakıfbank Türkbirliği İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Manisa Manisa Tanıtımı 8 Nisan 2012
Vakıfbank İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Kütahya Kütahya Tanıtımı 18 Ekim 2011
Vakıfbank İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Denizli Denizli Tanıtımı 18 Eylül 2011
Vakıfbank 50.Yıl İlköğretim Okulu Bilgileri Domaniç Kütahya Kütahya Tanıtımı 11 Ağustos 2011

Bu Sayfayı Paylaş