V 2. Sezon Tarihi

#1
Sponsorlu Bağlantılar
V 2. Sezon Tarihi​


V, umutla beklenen sezon prömiyerini 4 Ocak salı günü, ABC kanalında 21:00-22:00 saatleri arasında yapacak.
Dünyanın dört bir yanındaki çoğu şehirde aynı anda baş gösteren bu Ziyaretçiler (V’ler) barış önerisi ve teknolojilerinin sınırlarını sunmayı teklif ediyorlar bize. İnsanlar V’leri çabucak kurtarıcılar olarak benimserken, FBI’dan terörist düşmanı bir ajan ve diğerleri Beşinci Kolon isimli bir direniş grubu kurmaya hazırlandıkları sırada V’lerin aslında söylediklerinden farklı olduklarını keşfediyorlar. Bu durum karşısında insanlık uyanıp çok geç olmadan ve Ziyaretçiler dünyayı ele geçirmeden onların bu girişimlerini fark edebilecek mi?

En İyi Dizi Görsel Efekti dalında Emmy’e aday gösterilmiş olan V, şimdilik televizyonun 1 numaralı drama dizisi.

2. sezonda daha çok olay yaşanıp tema değişikliklerinin ivmesi artarken daha çok karakter, V mitolojileri ile ilgili daha çok detay olacak ve daha çok entrika gün yüzüne çıkacak. İzleyiciler haftadan haftaya inişli çıkışlı bölümler umabilir.

“V”nin yıldızları Anna rolünde oynayan Morena Baccarin ve Chad Decker rolünde oynayan Scott Wolf ile Erica Evans rolünde Elizabeth Mitchell, Ryan Nichols rolünde Morris Chestnut, Baba Jack rolünde Joel Gretsch, Kyle Hobbes rolünde Charles Mesure, Tyler Evans rolünde Logan Huffman, Lisa rolünde Laure Vandervoort‘tur.

Yeni sezonda görünecek yıldızlar arasında Diana rolünde Jane Badler, Eli Cohn rolünde Oded Fehr, Chris Bolling rolünde Jay Karnes ve Dr. Sidney Miller rolünde oynayacak olan Bret Harrison yer almaktadır.

“V”, HDFilms tarafından Warner Brothers Television’la işbirliği içinde hazırlanmıştır. Baş yapımcılar Scott Rosenbaum, Steve Pearlman ve Jace Hall’dur.
 

Üst