Uzun Süreli Kalıcı Kızıl Saçlar Arayanlara...

'Güzellik & Bakım' forumunda Fatma tarafından 30 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Uzun Süreli Kalıcı Kızıl Saçlar Arayanlara... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kalıcı Kızıl Saçlar  [​IMG]  Profesyonel kuaförlerin tercih ettiği Majırouge ve Luocolor kızılları Rubilane teknolojisi ile yenilendi! Rubilane™ ‘ı çok kuvvetli renklendirme gücüne sahip yeni jenerasyon bir molekül olarak tanımlayabiliriz. Saç tellerine derinlemesine nüfuz eder,yoğun ve parlak bir bakır kızılı yansıtır. Rubilane™ teknolojisi 3 devrimci avantaj sunuyor:Saf ve çok parlayan saçlar, uzun süre kalcı renk, saç dibinden ucuna kadar değişiklik göstermeyen bir renklendirme sağlar.​
  Majirouge’un Kırmızıları Rubilane™
  Eksiksiz dişiliğinizi yansıtabilmek için yoğun sofistike kızıllar arıyorsanız,hem cezbedici olup hemde beyazlarınızı kapamayı arzu ediyorsanız, Majirouge’un kızıl Rubilane™ nüansları tam size göre. Etkileyici bir kızıla cesaret edebilmek için kızılın imzasına başvurun: renk ışınları saçlarınız hareket ettikçe görünür hale gelsin ve görünümünüze izini bıraksın.
  Luocolor Rubilane™ kızılları
  Modernliğinizin bir simgesi olarak, siz avant-garde bir kadınsınız, elegan ve hafif bir kırmızı arıyorsunuz ve Luocolor’ın kızılı Rubilane nüanslarını seçiyorsunuz. Saçlarınıza parlaklık veren taze ve ışıklı kızıllar: Sizi öne çıkartmak ve sadece size özel bir görünüme sahip olabilmek için. 8 yıkama sonrası bile saç rengi daha da canlı ve ışıl ışıl bir görünüm kazanır.
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş