Uzun kulak ailesi masalı

'Çocuklara Masallar Fıkralar' forumunda Mavi_Sema tarafından 12 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Uzun kulak ailesi masalı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bir gün uzun kulak ailesinden büyük anne nemborg ve büyük baba rectron tatile çıkmak isterler.

  isterler fakat torunları onları bırakmak istemiyordur büyükanne nemborg torunlarınında yanında götürmek istiyordur ve kızı jelly ye şöyle der; jerry mary cek leon edvırd ve maykıl bizimle gelsin der kızı jelly bunu kabul eder gitmeden önce edvrd bir hayal kurar.

  büyükannesinin ve büyükbabasının onları bir bolo ya götürdüğünü düşünür ve orda kardeşleriyle birlikte sahneye çıkıp şarkı söylediğini hayal ederken bir anda gitme saati gelmiştir büyükbabası edvrd ve kardeşlerine bavullarını hazırlamasını söyler Hep birlikte bavullarını hazırlayarak aşağı ya inerler ve yola koyulurlar.

  1 saat sonra tatil köyüne varırlar edvrd ve kardeşleri çok mutlu bir şekilde bavullarıyla odalarına çıkarlar ve hemen eşyalarını yerleştirerek aşağıya havuza inerler havuzda oyun oynarlar daha sonra yukarıya çıkıp üstlerini değiştirirler.

  Akşam yemeğine inerler hepsi birlikte çok şık giyinmişlerdir yemeklerini yedikten sonra büyükannesi ve büyükbabası onlara bir süpriz yaparlar bir boloya gideceklerini söylerler ve boloyo doğru yola çıkarlaraz sonra boloya varmışlardır boloda bir yarışma olduğunu gören edvrd bunu kardeşlerine söyliyerek bu yarışmaya katılırlar yarışma şarkı yarışmasıdır ve yarışma başlar edvrd ve kardeşleri sahneye çıkarak şarkı söylerler daha sonra yarışmaya katılan diğer şarkıcılarda şarkılarını söyler yarışmanın birincisi açıklarınır yarışmanın birincisi edvrd ve kardeşleridir daha sonra hepsi birer madalya alır.
  edvırd kardeşleri çok mutludur edvırd içinden rüyalarının gerçek olduğuna inanır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Uzun kulak ailesi Forum Tarih
Uzun kulak ailesi masalı Çocuklara Masallar Fıkralar 1 Şubat 2010
Vücudumuzun bir bölümünde kan durursa ne olur kısaca Genel Sağlık 7 Ekim 2017
7. sınıf sosyal çalışma kitabı ada yayınları sayfa 27, 28 Nüfusumuzun Özellikleri cevapları nelerdir Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 21 Eylül 2017
Kadın resimleri hüzünlü kadın fotoğrafları yalnız kadın resimleri Avatar Resimleri 16 Eylül 2017
Kuzey yarım kürede en uzun gece ve gündüz ne zaman yaşanır kısaca Eğitim Bilgileri 12 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş