utku aşk ve sevgi üzerine Msn Nick ve Sözleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Siraç tarafından 31 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  utku aşk ve sevgi üzerine Msn Nick ve Sözleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Tutku aşk ve sevgi üzerine..
  Papatya tarlası... Bir papatya tarlası düşün.ilkbahar ayı Ve sen, onun yanından geçen yolda yürüyorsun. Ve o papatya tarlasında bir papatya dikkatini çeker. Binlercesinden birisidir ama sen, onun yanına gidersin. Onda seni çeken bir şeyler vardır. O papatyayı olduğu yerden koparırsın. Sadece senin olsun istersin, sadece senin. Öleceğini düşünmeden. Ve gidersin o tarladan. içindeki şiddetin durduramadığı bir bencillik ama bir o kadar güzel ve hapsedici.
  işte bu TUTKU.

  Yine o tarlanın kenarındaki yolda yürüyorsundur. Yine milyonlarcası arasında bir tanesi seni çeker. Yaklaşırsın, yanına gidersin o papatyanın. Gözlerin başkasını görmez olur o an. Onun için her şeyi yapmak istersin. Dokunmak istersin. Dokunamazsın, orda, onunla ölmek istersin. Ama birden hafif bir rüzgar eser ve bir başka güzel çiçek kokusu gelir burnuna. Dayanamazsın onun kokusuna. Unutturur her şeyi bir anda ve o kokunun geldiği yöne gidersin. O papatya orda kalmıştır, yüreğinin bir kenarında. Paylaşılmamıştır bi çok şey. Unutulmaz belki ama geri de dönülmez ona.
  işte bu AŞK...

  Yine o yoldasın. Papatya tarlasının yanından geçen. Ve yine bir papatya. Milyonlarcasının içinde seni çeker. Gidersin yanına. Orda kalakalırsın. O hiç ölmesin diye her şeyi yaparsın. Tüm gücünle onunla olmak istersin Oradan seni koparacak hiç bir güç olmadığına inanırsın. Ve orda onunla ölene kadar birlikte kalırsın.
  işte bu da SEVGİ...

  ben sevdim. Evet. Ben SEVDİM. Ama o sevmemiş. (:) Sağlık olsun. Benim sevgim yetti bana. Elbet günün birinde ben gibi sevecek birisini çıkar karşıma. Bundan hiç şüphem yok. Günün birinde...

  Herkesin SEVGİ'yi yaşaması ve yaşatması dileğiyle.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - utku aşk sevgi Forum Tarih
Tutkunun Kum Saati - Aycan Aşkım Saroğlu Kitap, Resim ve Dergi 25 Nisan 2010
Aşk Tutkunu Picasso´yu Sevmek Tiyatro ve Skeçler 25 Mart 2010
Astrolojik aşk ve tutku rehberiniz Burçlar Alemi - Astroloji 7 Mart 2010
Tutku hakkında sözler Güzel Sözler-Mesajlar 23 Ocak 2014
Atatürkün Onuncu Yıl Nutku (10. Yıl Nutku) Atatürk Hakkında Herşey 11 Temmuz 2012

Bu Sayfayı Paylaş