Usb Ticari Cari Stok Aidat Taksit Programı 2011 Ön Muhasebe Takip Programı

'U-V' forumunda DeMSaL tarafından 10 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Usb Ticari Cari Stok Aidat Taksit Programı 2011 Ön Muhasebe Takip Programı konusu Usb Ticari Cari Stok Aidat Taksit Programı 2011 11.1.4

  Boyut : 14.2 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

  Üretici Firma
  : UsbTicari

  [​IMG]  Tanıtım:
  Usb-Ticari Cari Stok Aidat Taksit Programı; kullanımı son derece pratik ve ileri derece bilgisayar bilgisi gerektirmeyen geniş bir ön muhasebe takip aracıdır. Barkod desteği ile geliştirilen Usb-Ticari yazılımı özel olarak dizayn edilmiş hızlı satış modülü ile perakende ve veresiye satışlarınızı çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi amaçlıyor. Satış işlemi esnasında sadece ürün barkodunu okutmanız ve satılan ürünün adet ya da miktarını girmeniz satış için yeterlidir.

  Usb-Ticari yazılımları ilk kez sunduğu robot kullanımlı teknolojisi ve üst düzey koruma sağlayan çip sistemi sayesinde verilerin güvenle saklanmasını sağlıyor. Sistem çökmesi, bilgisayarın çalışmaması, virüs bulaşması gibi durumlarda dahi çip yönetim devre sistemi sayesinde veri ve para kaybı yaşamadan son bilgilerinize erişebiliyorsunuz. Usb-Ticari yoğun işlemler gerektiren ticari programları taşınabilir bir sistem haline getirerek kullanıcılara sunuyor.

  Programın Özellikleri

  * Cari Hesap Modülü
  * Banka Modülü
  * Kasa Modülü
  * Stok Modülü
  * Fatura Modülü
  * Taksit Modülü
  * Barkod Desteği
  * Gelişmiş Raporlama

  Programlarda Kullanılan Şifreler: 1234 tür.

  Usb Ticari Cari Stok Aidat Taksit Programı 2011 11.1.4
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş