Unutulmaz Dizisinin 48. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Dine tarafından 8 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Unutulmaz Dizisinin 48. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Unutulmaz 48. Bölüm özeti


  Eda her şeye yeniden baslamak için haruna gider bu arada yağmur bebeğin doğum belgesini alan tolga gördüklerine inanamamaktadır yağmur bebeğin babası olarak harun görünmektedir. tolga artık bütün eksik sayfaları tamamlamıs edanın çocugunun babasının harun oldugunu öğrenmiştir tolga bundan sonra neler yapacak edadan ayrılacakmı yoksa tolgada melda gibi intikam almak eda ve haruna acı çektirmek için edadan ayrılmayacakmıdır… Unutulmaz heycan dolu yeni bölümüyle 9 haziran çarşamba akşamı Atv’de iyi seyirler…
   

 2. Dine

  Dine Özel Üye

  Unutulmaz 48. Bölüm özeti


  Unutulmaz 48. Bölüm – 9 Haziran Çarşamba

  Harun Eda’yı tekrar kollarının arasına almanın mutluluğunu yaşarken Tolga da büyük bir şaşkınlık içindedir. Yağmur’un doğum belgesinde Harun’un isminin ne işi var? Bunun nasıl bir açıklaması olabilir? Sorular ve kuşkular Tolga’nın beynini kemirirken Harun ve Eda birlikteliklerinin en güzel günlerinden birini yaşamaktadırlar.
  Burak’ın çevirdiği dolapları ortaya çıkarmak isteyen Melda bu konuda arkadaşı Gülay’dan yardım ister. Bu arada Tolga hem Eda’yı aramakta hem de aklındaki soruların yanıtını.
  Eda’yla birlikte yaşadıkları güzel günün gecesinde Harun’u kötü bir haber beklemektedir. En can alıcı noktasından vurulmuştur. Onu saran öfke fırtınası Tolga’nın karşısına çıkmasıyla daha da büyüyecektir. Bu arada Feyyaz’ın aileye vereceği bir müjde vardır. Banka borçları yüzünden iyice köşeye sıkışan Cemil’in tek bir çaresi kalmıştır. Onu derinden sarsacak bir çare.

  Ferda ilk aşkı Uğur’la yıllar sonra karşılaşmanın şokunu yaşarken Kerem de Gözde’nin kendisini affetmesi için çırpınıp durmaktadır. Bunun için yapmayacağı şey yoktur. Açlıktan ölmek de dahil! Eda ile Tolga’nın yaklaşan nikahı Harun’un öfkesini daha da artırmaktadır. Ne pahasına olursa olsun buna engel olmalıdır. Bunun için her şeyi göze alan Harun kararını verir. Önünde tek bir yol vardır ve sonuna kadar da gidecektir. Sonuç ne olursa olsun!
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Unutulmaz Dizisinin Bölüm Forum Tarih
Unutulmaz Dizisinin 58.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 10 Kasım 2010
Unutulmaz Dizisinin 52. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 10 Temmuz 2010
Unutulmaz Dizisinin 51.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 24 Haziran 2010
Unutulmaz Dizisinin 47. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 6 Haziran 2010
Unutulmaz Sözler Mesajlar Güzel Sözler-Mesajlar 2 Şubat 2012

Bu Sayfayı Paylaş